میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۱۲
 
 
نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان:
فولادمبارکه ثابت نموده تحريم ها ما را توانمندتر کرده است
دشمن بنا بر ماهيتي که دارد درصدد است به ما ضربه بزند ولي همانطور که امام خميني ( ره) ، در همان سالهاي اوليه انقلاب و پس از جنگ فرمودند، تحريم ها نه تنها به ضرر ما نيست بلکه ما را تقويت هم ميکند .

به گزارش سياست روز حضرت آيت الله سيديوسف طباطبائي نژاد نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان در مراسم تجليل از سادات شرکت فولادمبارکه با تبريک اعياد ماه ذي الحجه اظهار داشت: براي من مايه خوشحالي است که توفيق داشته ام تا در جمع کارکنان و پرسنل زحمت کش فولادمبارکه باشم و ضمن عرض خسته نباشيد به همه اين عزيزان از نزديک خدا قوت گويم. همانطور که اطلاع داريد آيات ولايت و مباهله از جمله آياتي است که در اين ماه بر پيامبر اکرم (ص) نازل شده که دلالت دارد بر جايگاه و مقام اهل بيت و ائمه اطهار. سادات هم که همه نشان از پيامبر اکرم(ص) ، اميرمومنان و ائمه و اهل بيت دارند جايگاهي رفيع داشته که وظيفه اي سخت بر عهده ايشان است.
نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان با اشاره به منشأ سيادت سادات افزود : اگرچه در جامعه مرسوم است که سادات را يا حسني و يا حسيني مينامند اما سادات هم حسني هستند و هم حسيني چرا که همه به امام باقر(ع) منسوب هستند که ايشان هم نوه دختري امام حسن(ع) و نوه پسري امام حسين (ع) ميباشند.
آيت الله طباطبائي نژاد از سادات حاضر در جلسه خواست تا در رعايت فضائل از هم پيشي گرفته و افزود: اتصال سادات به ائمه و به خصوص پيامبر اکرم (ص) باعث ميشود تا سادات در تمام مراحل و لحظات عمر خويش از چهارده معصوم پيروي کنند و در رعايت عدالت و انصاف از هم پيشي بگيرند. پيامبر اکرم(ص) بزرگ بزرگان است و سيد الخلق و سادات که به ايشان متصل هستند بايد به دليل همين بزرگواري ، از خود در برابر ديگران کرنش و بزرگي نشان دهند و مردم هم در مقابل بايد به ايشان احترام گذارند.
نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان با اشاره به تحريم هايي که از سوي دشمنان ايران اسلامي بر اين کشور تحميل شده افزود: در نشستي که قبل از مراسم تجليل با مديرعامل و معاونين شرکت برقرار شده بود ، اظهار شد که تحريم ها نه تنها توليد را درگير نکرده بلکه در اين مدت شرکت فولادمبارکه با افزايش توليد همراه بوده است. خاطر همه عزيزان است که بارها و بارها از سوي استعمارگران شرق و غرب ما تحريم شده ايم ولي اين تحريم ها نه تنها کارساز نبوده بلکه روحيه خودباوري را در مردم سخت کوش ايران بارور ساخته و ما روز به روز در تمامي عرصه ها اعم از نظامي ، علمي و پزشکي پيشرفت کرده و سرآمد کشورهاي منطقه و جهان شده ايم ، تا جاييکه بارها سياستمداران اين نکته را معترف بوده اند و اين نتيجه چيزي نيست به جز سخت کوشي همه مردم ايران که بالندگي و شکوفايي را به همراه آورده است.
در پايان اين مراسم ضمن تجليل از سادات حاضر در مجلس، قاب مزين به تصوير بارگاه ملکوتي ثامن الحج(ع) و تنديس نام مبارک مولاي متقيان حضرت علي (ع) به يادبود از طرف شرکت فولادمبارکه به آيت الله طباطبائي نژاد نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان و عضو شوراي خبرگان رهبري اهدا گرديد.
بنا براين گزارش در جريان برگزاري اين آيين دکتر محمد مسعود سميعي نژاد ضمن عرض خير مقدم به حاضرين و تبريک اعياد تأکيد کرد وجود سادات در فولاد مبارکه باعث نزول برکات بيشتر از سوي خداوند و موفقيت روزافزون است.

کد مطلب: 69360
 
Share/Save/Bookmark