داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۰
 
 
تحليل اخبار روز
تحليل اخبار روز
 
محسن یحیوی مدل کارآمد برای وحدت اصولگرایان را مدلی دانست که هریک از گروهها براساس وزن خود کاندیدا داشته باشند.
این عضو جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به آرايش طراحی شده 2+6+4+3 (کمیته 15 نفره) ...
اگر فكر مي كنيد اصولگرايان عزيز خودشان را براي مسابقات فوتبال و كشتي يا مراسم عقد و پاتختي و عروسي آماده مي كنند سخت در اشتباهيد. در واقع مدل و آرايش و آرايشگاه و چهار سه سه و سه پنج دو و كميته 15 نفره و همه و همه به انتخابات پيش رو مربوط مي‌شود و ارزش قانوني ديگري ندارد.
با توجه به فرمايشات منطبق بر اصول مهندسي برادر يحيوي احتمالا:
1- انتخابات دو نيمه كاملا متفاوت خواهد داشت.
2- تيم ها با دفاع چند نفره خطي به ميدان مي آيند.(البته هر كدام كه چپ دست باشند از تيم خط مي خورند)
3- كل يوم اصولگرايان بايد قبل از انتخابات مقوله مهم آرايش و مدل را جدي بگيرند.
4- وزن كشي خيلي مهم است يعني اگر يك گروه نسبت به گروه ديگر وزن كمتري داشته باشد براي مثال بهتر است يك كانديداي سبك وزن مثل برادر باهنر را به فهرست خود اضافه كند تا خداي نكرده ترازو سرك نداشته باشد.
در همين راستا برادر فرزاد حسني ـ مجري اسبق تلويزيون - هم در يك برنامه راديويي گفته:«متاسفانه در کشور ما همه مدیران یک مدل مو بیشتر ندارند، فرق از بغل و اصلا اگر کسی شکل دیگری موهایش را آرایش کند؛ انگار مدیر نیست.»
اولا وقتي آدم در يك چيزي تخصص ندارد بهتر است نظر هم ندهد. مثلا خوب است ننجون بيايد و در مورد فرمژه و زير ابرو نظر بدهد كه تخصص ديگران است؟!
دوما طرح موضوع فرق از بغل در آستانه انتخابات از شفاف سازي و تنوير افكار عمومي به دور است و اين برادر بايد دقيقا توضيح بدهد كه فرق مورد نظر مديران دقيقا از كجا باز مي شود.از راست ؟ از چپ؟از وسط؟ يا اصلا از يك جاي ديگر؟!
سوما وقتي از عضو غير فعال دفتر سياسي حزب‌آبادكنان پرشكوه تا دبير جامعه مهندسان كشور با آرايش اصولگرايان موافقند چرا يك مجري منتسب به جريان انحرافي (اوا خاك عالم) بايد در راديو اينطور تشويش اذهان عمومي بكند و به جاي گشت ارشاد و امنيت اجتماعي به گيس و موي مديران خدوم نظام گير بدهد؟
چهارما مگر خدمت به مردم وقت آزاد باقي مي‌گذارد كه آدم به قر و فرش برسد. ما كه ننجوني بيش نيستيم و روزانه فقط همين يك ستون را مي نويسيم دو ماه است به دليل مشغله زياد حمام نرفته ايم.
اما اين خبر را هم بخوانيد كه براي بيماري شقاقلوس، قانقاريا و ايضا نفخ و التهاب معده خوب است.
یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس نهم در غرب کشور با برگزاری جشنواره داستان نویسی در میان نوجوانانی که جزو گروه به اصطلاح رأی اولی‌ها محسوب می‌شوند، جوایز گران قیمتی همچون لپ تاپ را در نظر گرفته است!
اولا پاي اين عزيز دل برادر هنوز به خانه ملت وا نشده و آن وقت دارد اينطور خدمت رساني مي كند واي به روزي كه پايش باز شود و دستش !
دوما در اين خبر يك نكته انحرافي وجود دارد كه صد البته با جريان انحرافي ارتباطي ندارد. به اين ترتيب كه گويا حروفچين محترم به جاي لپ لپ تايپ كرده لپ تاپ !
سوما به قول شاعر: بچه ها شيريني زندگي اند / همه ميوه هاي باغ آشتي اند / اونا رو از روي شاخه نچينيد /بچه ها لپ لپ رو خيلي دوس دارند ...
کد مطلب: 67290
 
Share/Save/Bookmark