میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۲۴
 
 
آيت‌اللهي: شايد بازي‌هاي هفته اول پخش نشود
با صداوسيما به توافق نرسيم دي‌وي‌دي بازي‌ها را مي‌فروشيم
با صداوسيما به توافق نرسيم دي‌وي‌دي بازي‌ها را مي‌فروشيم
 

بحث حق پخش تلويزيوني ميان فدراسيون فوتبال و صداوسيما طي روزهاي گذشته وارد فاز جديدي شده است. به نظر مي‌رسد فدراسيون از خواسته‌اش كوتاه نمي‌آيد و شمشير را از رو بسته است. آيت‌اللهي نايب‌رئيس فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با سايت گل رسما صداوسيما را تهديد كرد.
هنوز با صداوسيما بر سر حق پخش تلويزيوني به توافق نرسيده‌ايد؟
به صداوسيما اعلام آمادگي كرده‌ايم و آن‌ها از ما خواستند جلسه بگذاريم. به هر حال با يك شركت مشاوره‌اي قرارداد بسته‌ايم و در صورت عدم توافق با صداوسيما حق پخش بازي‌ها را به اين شركت واگذار مي‌كنيم. اميدوارم در ادامه رايزني‌ها با صداوسيما مشكلات حل شود.
به نظر مي‌رسد اين‌بار روي موضع خود پافشاري مي‌كنيد و از فشارهاي جانبي هراسي نداريد؟
ما روي حرف‌مان هستيم و فكر كنم اگر جامعه فوتبال مي‌خواهد فدراسيون مستقل و سر پا بماند و باشگاه‌ها خودسازي كنند بايد اين اتفاق رخ دهد.
از عواقب اين مجادله با صداوسيما نگران نيستيد؟
خير، حداقل اصرار ما اين است كه هفته اول بازي‌ها پخش نشود تا صداوسيما مشكلات را حل كند. در غير اين صورت احتمال دارد بازي‌ها را به صورت دي‌وي‌دي در اختيار علاقه‌مندان فوتبال بگذاريم.
دستاورد سفر مسئولان فدراسيون فوتبال به مالزي را چگونه پيش‌بيني مي‌كنيد؟
آقايان تازه امروز به مالزي رسيده‌اند. قرار است مديران باشگاه‌ها جلسه‌اي با مسوولان اي‌اف‌سي داشته باشند و جلساتي هم در خصوص ليگ قهرمانان آسيا برگزار شود. بررسي مدارك باشگاه‌ها يكي از برنامه‌هاي اين سفر است. همچنين قرار است آخرين نظر اي‌اف‌سي را در خصوص عدم برگزاري جام حذفي استعلام كنيم.
نظر فدراسيون در خصوص برگزاري ليگ برتر در ماه رمضان قابل تغيير است؟
خير. قرار است يك ساعت و نيم بعد از افطار ليگ برگزار شود و به باشگاه‌ها ابلاغ كرديم تمرينات‌شان را بعد از افطار برگزار كنند.
پرونده منشوري‌ها همچنان باز است؟
۷۸پرونده به قوه قضائيه ارسال شده كه در دادگاه عمومي پيگيري خواهد شد. ۱۲ نفر هم رضايت گرفتند.
مشكل شما با عليپور حل شد يا قصد بركناري او را داريد؟
ما ديروز با هم ناهار خورديم. از صبح هم با هم بوديم. قرار است جلسه‌اي هم امروز با هم داشته باشيم. فكر نمي‌كنم با عليپور مشكلي داشته باشيم. به طور كلي بايد بگويم سياست فدراسيون دوري از تنش است.

کد مطلب: 75427
 
Share/Save/Bookmark