میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
ننجون: من بازنشسته نیستم
قانون منع بازنشستگان خیلی قانون خوبی است اما از همین تریبون اعلام می‌کنم که بنده بازنشسته نیستم...

قانون منع بازنشستگان خیلی قانون خوبی است اما از همین تریبون اعلام می‌کنم که بنده بازنشسته نیستم.
به گزارش خبرگزاری ایشنا - ننجون - که در یک نشست خبری سخن می‌گفت با اعلام این خبر افزود: کسانی که شایعه بازنشستگی اینجانب را راه انداخته‌اند از عناصر فرصت‌طلب و وابسته به آمریکای جهانخوار هستند و می‌خواهند ستون ما را نابود کنند.
وی گفت: روزی یک ستون معادل سالی بیست روز کاری محسوب می‌شود و با این حساب من حدود چهل سال دیگر بازنشسته می‌شوم.
ننجون ادامه داد: با مقامات بالا هم صحبت کرده‌ام که در صورت بازنشستگی برایم مجوز بگیرند.
وی در پایان اعلام کرد: من در خانه سالمندان نیستم و دشمنان قسم خورده فقط به خاطر اینکه در آسیاب‌های آنها آب نمی‌ریزم این شایعه‌ها را می‌شازند.
یک نماینده مجلس: با خواهر و مادر من چکار دارید؟
یک نماینده مجلس که می‌خواست نامش فاش نشود درخصوص هفت شغله بودن مادر و هشت شغله بودن خواهرش به خبرنگار ایشنا گفت: خواهر و مادر خیلی‌ها جاهای مختلفی کار می‌کنند و پست سازمانی دارند اما رسانه‌ها فقط به خواهر و مادر ما گیر داده‌اند.
وی افزود: من درخصوص خواهر و مادرم کوتاه نمی‌آیم و از رسانه‌ها شکایت می‌کنم چون باید اول خواهر و مادرهای صد شغله را بررسی کنند و بعد به خواهر و مادر ما برسند.
این نماینده مجلس گفت: از همان روزی که من با توافق نامه "ای.‌تی.‌تی‌.ال... ...آی‌اف.تی.تی... تی.اف. تی.آر ... حالا هر چی ... مخالفت کردم برای خودم و خواهر و مادرم حاشیه درست کرده‌اند که حتما در این مورد شکایت خواهم کرد. وی در پایان از انتصاب فرزندان خود به سمت‌های شهردار، فرماندار و استاندار حمایت کرد و گفت: خوب کردم.
وزیر بهداشت: پدر بزرگم هم می‌مالید
سورنا قاضی‌زاده هاشمی - وزیر بهداشت - با تکذیب اخبار مربوط به واردات دستگاه‌های فیزیوتراپی به کشور گفت: ما هم مثل گذشتگان خود به جای این قرتی‌بازی‌ها آنقدر جای درد خود را می‌مالیم تا خوب بشود.
وی افزود: اینطور نیست که فقط از مردم بخواهیم که بمالند و آن وقت خودمان نمالیم. ما هم می‌مالیم همانطور که پدربزرگ مرحومم در زمان وزارت خود به جای استفاده از دستگاه‌های وارداتی خودش شانه‌ها و ساق پای خود را می‌مالید. وزیر بهداشت در پایان از شهروندان خواست در راستای اقتصاد مقاومتی تا اتخاذ تصمیم‌های تازه فعلا بمالند.

کد مطلب: 106677
 
Share/Save/Bookmark