میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۵۵
 
 
از «جمشيد» تا «منوچهر ب کمپلکس»
معاون اول رئيس‌جمهور در يک «افشاگري حماسه‌گونه» دست استکبار جهاني را از آستين يکي از مزدوران خودفروخته بيرون آورده و...

معاون اول رئيس‌جمهور در يک «افشاگري حماسه‌گونه» دست استکبار جهاني را از آستين يکي از مزدوران خودفروخته بيرون آورده و به مردم نشان داده و گفته: نرخ ارز را فردي به نام «جمشيد» تعيين مي‌کند.
ننجون بر خود واجب مي‌داند ضمن ابراز شعف از اين تنوير افکار عمومي و شفاف‌سازي برادر ميم... (ببخشيد برادر محمدرضا رحيمي) از ايشان درخواست کند برادر «محمود بهمني» را از رياست کلي بانک مرکزي برکنار کرده و همين «جمشيد» را منصوب مي‌کنند تا بلکه اوضاع آشفته ارز سر و سامان پيدا کند. البته پيشنهاد ننجون به همين‌جا ختم نمي‌شود و ما يک سري بسته‌هاي پيشنهادي هم داريم که براي هرگونه بهره‌برداري تقديم مي‌کنيم.
بسته پيشنهادي اول: بهتر است تا دير نشده سرکار خانم وحيده دستجردي – وزير بهداشت – برکنار شود و عزيزمان «امير کدئين» به جاي ايشان اداره اين وزارتخانه را بر عهده بگيرد تا به اتفاق دوستان خود نظير «منصور آدالات»، «فرشيد آنتي هيستامين» و «منوچهر ب کمپلکس» وضعيت بهداشت و درمان کشور را اصلاح کنند.
بسته پيشنهادي دوم: از آنجا که هر محصول در کشور براي خودش يک «سلطان» دارد و هر روز در روزنامه‌ها درباره «سلطان شکر»، «سلطان فولاد»، «سلطان آرد»، «سلطان نارنگي» و «سلطان مرغ» مطلبي مي‌نويسند پيشنهاد مي‌شود برادر «غضنفري» – وزير صنعت و تجارت استعفا کند تا تجارت مملکت به شيوه سلاطين قاجاري اداره شود و رعايا نيز دعاگو باشند.
بسته پيشنهادي سوم: با توجه به وضعيت اخير ديپلماسي و جفتک انداختن کشورهاي ديگر و افاده‌ها طبق طبق و سگ‌ها به دورش وق و وق کشورهاي استکباري، پيشنهاد مي‌شود وزارت امور خارجه را منحل کنند و اداره دستگاه ديپلماسي کشور را کل يوم! به برادر جواد لاريجاني بسپارند. چرا که اولا ديپلماسي با چهارتا کشور مثل «گابن»، «ميانمار»، «لتوسو» و «جزاير سليمان» اينهمه دم و دستگاه و خدم و حشم لازم ندارد و ثانيا برادران لاريجاني پيش از اين هم ثابت کرده‌اند که مي‌توانند با يک دست حداقل چهارتا هندوانه هشت کيلويي شريف‌آباد را بردارند و خم به ابرو نياورند. اگر شک داريد خودتان امتحان کنيد تا به صدق عرايض ننجون پي ببريد.
بسته پيشنهادي چهارم: حقوق‌هاي دريافتي کارکنان وزارت نفت و شرکت‌هاي تابعه آن سر به فلک مي‌کشد و در همين راستا پيشنهاد مي‌شود اين وزارتخانه را تعطيل کرده و زمام اداره آن را به برادر «نعمت نفتي» بسپارند که از قرار اطلاع پسرخاله برادر «جمشيد» است که در چهارراه استانبول نرخ ارز را تعيين مي‌کند. قطعا در سايه تعاملات اين دو پسرخاله محبوب که يکي در سنگر پمپ بنزين به اعتلاي علمي! مشغول است و ديگري در ميدان فردوسي و چهارراه استانبول نرخ ارز را پايين و بالا مي‌کند، شاهد تحولات مهمي در عرصه اقتصادي کشور خواهيم بود.
بسته پيشنهادي پنجم: از آنجا که هزينه‌هاي روزنامه از برکت مهرورزي‌هاي روزافزون دولت محترم روز به روز بالا‌تر مي‌رود پيشنهاد مي‌شود «ننجون» مشمول تعديل نيروي انساني شده و از فردا اين ستون به بيانات شيواي برادر م- ر مزين شود که هم مفيد‌تر است و هم انبساط خاطر بيشتري به خوانندگان عزيز جريده سياست روز، دست مي‌دهد.
زياده جسارت است... ننجون

کد مطلب: 77759
 
Share/Save/Bookmark
 


علي
۱۳۹۱-۰۸-۰۴ ۱۰:۳۷:۲۵
دم شما گرم ،چقر زيبا نوشتيد.........
صمد قانعي فرد
۱۳۹۱-۰۸-۰۳ ۰۹:۴۵:۵۳
واقعا دولت نمي خواهد براي بهبود وضع ملت كاري كند.همه چيز را شوخي گرفته اند و فقط جوك مي گويند.تو دو كلمه حرف حساب بزن ننه
رضا سیف نوروزی
۱۳۹۱-۰۸-۰۲ ۰۰:۳۳:۳۷
ماه بود خیلی ماه
لتوسو و میانمارش حرف نداشت
رضا سیف نوروزی
۱۳۹۱-۰۸-۰۱ ۲۲:۰۹:۳۰
ماه بود خیلی ماه
لتوسو و میانمارش حرف نداشت