داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۹
 
 
تحليل اخبار روز
تحليل اخبار روز
 
فلسفه يك امر كاملا موروثي است و از پدر به پسر و ايضا از برادر به برادر منتقل مي‌شود. براساس همين اكتشاف علمي «ننجون»‌برادر محمدباقر لاريجاني كه در خانواده‌اي فيلسوف غوطه مي‌خورد در اظهار نظري فلسفي مكاتب شيكاگو و فرانكفورت را يكجا زير سوال برده و گفته: «ازدحام مردم در بيمارستان‌هاي دولتي، عامل نارضايتي بيماران است.»
توضيح واضحات= اساسا بيمارستان‌هاي دولتي هيچ مشكلي جز ازدحام مردم ندارند.
جمله مشابه فلسفي= بشر در جامعه نقش انسان را در اجتماع بازي مي‌كند.
پيشنهاد ننجون= براي كاهش هجوم مردم به بيمارستان‌هاي دولتي، طرح «ازدحام زدايي» را اجرا كنند و گروهي از بيماران ترجيحا اورژانسي به كشتزارهاي اطراف تهران منتقل شوند.
وقتي رئيس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور مي‌گويد هيچ گونه گزارشي مبني بر وجود كلاس يا مدرسه كپري در كشور نداريم، لابد نداريم.
اما وقتي رئيس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور (توجه بفرماييد ايشان همان اوشان است- ننجون) مي‌گويد: در مقايسه با تعداد بالاي كلاس‌هاي درس در كشور،‌وجود تنها چند كلاس كپري آمار زيادي نيست.
توضيح اول: وقتي حتي يك كلاس كپري در كشور وجود نداشته باشد،‌ وجود تنها چند كلاس كپري در حكم نمك آموزش و پرورش است.
توضيح دوم: رسيدگي به مسائل مدارس كپري در حوزه فعاليت سازمان صنايع دستي است و اين قبيل امور به آموزش و پرورش مربوط نمي‌شود.
حالا كه صحبت وزارت آموزش و پرورش پيش آمد بد نيست اين اظهارنظر آقاي وزير را هم بخوانيد و لذت ببريد.
برادر حاجي بابايي گفته: «امسال با دريافت كنندگان شهريه برخورد شديدتري مي‌كنيم.»
از آنجا كه مديران متخلف قبلي كه با آنان برخورد شديدي صورت گرفته هم اكنون در بيمارستان بستري هستند و حال يكي دو تن از آنها وخيم است، پيش بيني مي‌شود پرونده متخلفان جديد كه از سوي برادر حاجي بابايي «به شدت برخورد مي‌شوند» براي طي مراحل قانوني به پزشكي قانوني ارجاع خواهد شد.
زياده جسارت است
ننجون
کد مطلب: 65239
 
Share/Save/Bookmark