داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۰
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
استاندار تهران با تأكيد بر اينكه مبارزه با مواد مخدر يك كار بخشنامه‌اي و دستوري نيست گفت: سيماي تهران در بحث مواد مخدر بايد تغيير كند و جمع آوري معتادان ولگرد و پر خطر با قوت و قدرت ادامه دارد. در بحث مبارزه با مواد مخدر، برخورد با همه عوامل اعم از معتادان ولگرد، توزيع كنندگان، وارد كنندگان و توليد كنندگان به طور همزمان در حال اجراست.
اتفاقا اين معتادان ولگرد، توزيع كنندگان، وارد كنندگان و توليد كنندگان هم در عمل ثابت كرده اند كه با قوت و قدرت به كار خود ادامه
مي دهند. شما خودتان را خسته نكنيد.
***
نخستين محموله نفت خام سنگين صادراتي كشور امروز رسماً در بورس نفت عرضه شد كه پس از چندين دور رفت و برگشت و چانه‌زني بر سر قيمت‌ها، اين محموله به فروش نرفت. در نهايت با توجه به اينكه معاون اول رئيس جمهور، وزير اقتصاد، رئيس سازمان بورس، مديرعامل شركت ملي نفت، مديرعامل بورس كالاي ايران در اين عرضه و افتتاح رسمي بورس كالا حضور داشتند اين محموله فروخته نشد و عرضه آن به روز ديگري موكول شد.
آقا يكي نيست بگويد سري كه درد نمي كند دستمال نمي بندند. آخر هربار هرچيزي به اين بورس نفت وارد مي شود، عرضه نمي شود و مشتري هم پيدا نمي شود كه خريدار فلان كالاي بورسي باشد.
***
سرپرست كميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال درباره بازي ايران و ونزوئلا كه لغو شده اما همچنان در سايت فيفا وجود دارد گفت: سايت فيفا در اعلام تاريخ بازي ايران و ونزوئلا اشتباه كرده است.اين روزها به نظر مي رسد اداره فيفا نظم قبلي را ندارد و در موارد مختلف منظم عمل نمي كند.
اشكالي ندارد، هر موقع بلاتر به ايران آمد شما اين نكته را به او گوشزد كنيد و آمادگي خود را براي برگزاري يك كلاس فشرده نظم و انضباط به اطلاع جناب رئيس فيفا برسايند. به هر حال ما در نظم و انضباط يد طولايي داريم. اين سرمايه كمي نيست.
کد مطلب: 67408
 
Share/Save/Bookmark