میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش گزارش
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۴۸
 
 
مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
یک تازه‌وارد صعود استقلال را رقم زد
یک تازه‌وارد صعود استقلال را رقم زد
 

تیم فوتبال استقلال در حالی با پیروزی برابر گهر دورود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد که این بار هم یک بازیکن تازه وارد عامل اصلی پیروزی آبی پوشان بود.
تیم‌های فوتبال استقلال و گهر دورود در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی روز گذشته در ورزشگاه تختی دورود به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.
دو تیم در نیمه نخست موقعیت چندانی برای گلزنی نداشتند. گهر در دقایق ابتدایی بازی کنترل بیشتری روی بازی داشت که بازیکنان استقلال به تدریج و با گذشت زمان موفق شدند خود را از زیر فشار حریف خارج کنند.
جذابیت بازی در نیمه دوم و با حملات تیم استقلال جذابتر شد بخصوص اینکه مهاجمان این تیم با حضور مجتبی جباری در زمین فرصت‌های خوبی برای باز کردن دروازه گهر به دست آوردند. در مهمترین موقعیت، آبی پوشان موفق شدند در دقیقه ۵۹ در دو توپ پیاپی دروازه حریف را تا آستانه فرو ریختن پیش ببرند که البته توپ برگشتی نصیب بازیکنان گهر شد و آنها هم در یک ضد حمله خطرناکترین موقعیت نیمه دوم خود را رقم زدند.
تلاش بازیکنان استقلال در دقیقه ۶۶ به ثمر نشست. ارسال حسن اشجاری از سمت چپ زمین و ضربه سر ایمان موسوی بازیکن جدید استقلال کافی بود تا شاگردان امیر قلعه نویی به گل برتری دست یابند و خیال خود را برای صعود به مرحله بعدی جام حذفی راحت کنند. استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف ابومسلم می‌رود که در لیگ دسته یک بازی می‌کند.
خسرو حیدری بازیکن استقلال از یدالله جهانبازی داور این مسابقه کارت زرد گرفت.
دقایق حساس:
دقیقه ۸: موقعیتی که از روی یک پرتاب برای محمد پروین به دست آمده بود به شکل عجیبی از داخل محوطه شش قدم گل نشد
دقیقه ۴۳: ضربه زیبای ایمان موسوی روی پاس فرزاد حاتمی با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت
دقیقه ۵۷: ضربه سر جواد نکونام از روی کرنر جباری را شهرام مهربان در دو مرحله به زیبایی مهار کرد تا مانع گلزنی آبی ها شود. البته تلویزیون لرستان به صحنه آهسته اعتقادی ندارد!
شرح گل: دقیقه ۶۵: ارسال بسیار زیبای اشجاری را خرید جدید استقلال, ایمان موسوی با یک ضربه سر پر قدرت به گل تبدیل کرد
بهترین بازیکن:ایمان موسوی در اولین بازی اش برای استقلال دوندگی فراوانی داشت و یک گل پیروزی بخش هم به ثمر رساند تا در همین اولین بازی اش خودش را اثبات کند
اتفاق ویژه:اینکه بازی بسیار خوب و با نظم فوق العاده ای برگزار شد را باید برگ برنده گهری ها بدانیم تا بازی های بعدشان را هم در این ورزشگاه برگزار کنند. تماشاگران دورودی ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق کردند. اتفاقی که در کمتر ورزشگاهی در ایران سابقه دارد.

کد مطلب: 79063
 
Share/Save/Bookmark