میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جهان خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳
 
 
غافلگیری‌های بزرگ در انتظار ائتلاف سعودی

معاون سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که نیروهای این کشور طی روزهای آتی غافلگیری‌های بزرگی را برای ائتلاف متجاوز سعودی به نمایش خواهند گذاشت.
«عزیز راشد» به ائتلاف سعودی درباره تداوم تجاوزهای آن به یمن هشدار داد. براساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: طی روزهای آتی غافلگیری‌های بزرگی برای ائتلاف متجاوز سعودی به نمایش در خواهد آمد. وی گفت: انواع دیگری از پهپادها تولید خواهند شد؛ پهپادهایی که بُرد و قدرت بیشتری دارند.
این مقام نظامی یمنی افزود: این تنها آغاز ماجرا است؛ پس از آن نیز سازه‌های نظامی بُهت‌برانگیز و غافلگیرکننده‌ای ساخته خواهد شد. خبر دیگر از یمن آنکه افراد ناشناس، امام جماعت و خطیب یکی از مساجد شهر عدن واقع در جنوب یمن را ترور کردند. منابع محلی اعلام کردند که افراد ناشناس با شلیک به سمت «محمد راغب بازرعه» امام جماعت و خطیب مسجد «عبدالله عزام» در شهر المعلا واقع در استان عدن در جنوب یمن وی را ترور کردند.
این منابع تاکید کردند که افراد ناشناس سوار بر یک خودرو به امام جماعت این مسجد نزدیک شده و به سمت وی شلیک کردند. شهر عدن که کنترل آن به دست عناصر اشغالگر است روزانه شاهد وقوع عملیات ترور و حضور گروه‌های مسلح در مناطق مختلف آن است.
خبر دیگر آنکه جنگنده‌های رژیم سعودی در ادامه جنایت‌های خود در یمن، ساختمان دانشکده مهندسی این کشور در استان ذمار را بمباران کردند. سلسله جنایت‌های سعودیها علیه مردم بی‌دفاع و بی‌گناه یمن همچنان ادامه دارد. در ادامه این جنایت‌ها، جنگنده‌های سعودی ساختمان دانشکده مهندسی یمن در استان ذمار را بمباران کردند. این در حالی است که گفته می شود جنگنده‌های سعودی حملات سنگینی را به نقاط مختلف استان صعده انجام داده‌اند.

کد مطلب: 105291
 
Share/Save/Bookmark