میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱۷۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲
 
 
رهبر معظم انقلاب اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) را منصوب کردند
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
 

با توجه به تغییرات صورت گرفته در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه مسئولین سابق این نهاد، «اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)» را منصوب و تأکید کردند در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی، یعنی توانمندسازی و تأمین خود اتکایی محرومان و رشد ایمانی آنان گام‌های اساسی و تکمیلی برداشته شود.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
با توجه به تغییراتی که در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است؛ حضرات آقایان حجت‌الاسلام حاج شیخ محسن کازرونی، مهندس پرویز فتاح، حسین انواری، حمیدرضا ترقی، سید مرتضی بختیاری، مهندس سید‌منصور برقعی و خانم دکتر مرضیه وحیددستجردی را به‌عنوان اعضای هیأت امنا و جناب آقای مهندس پرویز فتاح را به‌عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌کنم.
رجاء واثق دارم مجموعه فوق و رئیس محترم این نهاد انقلابی با استعانت از پروردگار متعال و بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند موجود، در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی که همانا توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان و تقویت و رشد ایمانی و اعتقادی آنان با ارائه‌ خدمات اجتماعی، حمایتی، فرهنگی و معیشتی می‌باشد، گام‌های اساسی و تکمیلی بردارند.
بی‌شک مسئولین سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) و در رأس آنها جناب آقای عسگراولادی رحمة‌الله‌علیه و در سال‌های اخیر اعضای شورای مرکزی و جناب آقای انواری زحمات با ارزشی را در شکل‌گیری این نهاد مؤثر و موفق در مبارزه با فقر و محرومیت کشیده‌اند که ضمن تقدیر از تلاش‌های مخلصانه‌ آنان، برای همه‌آنها اجر و پاداش الهی را مسألت دارم. گرچه تکیه اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) بر کمک‌های کمّی و کیفی مردم عزیز کشورمان باید باشد، اما ایفای نقش توسط دولت و مجلس و دستگاه قضایی در پشتیبانی‌های همه‌جانبه از این نهاد انقلابی در جهت انجام مأموریت‌های مقدس آن، امری انکارناپذیر است. مزید توفیقات همه آقایان را از خداوند متعال خواستارم.
سید‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده مکرمه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفتند
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت والده مکرمه ایشان را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای علی جنتی دامت توفیقاته
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
درگذشت والده‌ مکرّمه را به جنابعالی تسلیت می‌گویم و رحمت و غفران و رضوان الهی را برای آن مرحومه از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۲/ فروردین/ ۱۳۹۴

پیام تسلیت در‌پی درگذشت بانو سکینه ضيائی
همسر مرحوم آیت‌الله سید‌روح‌الله خاتمی
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانو سکینه ضیائی همسر مرحوم آیت‌الله حاج سید‌روح‌الله خاتمی را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
اطلاع یافتم که بانوی با فضیلت مرحومه بانو سکینه‌ ضیائی همسر مرحوم مغفور آیت‌الله آقای حاج سیّد‌روح‌الله خاتمی رحمة‌الله علیهما پس از مدتی بیماری و تحمل مصائب و مشکلات جسمی و روحی، دار فانی را وداع گفته‌اند.
اینجانب ضمن تسلیت به ارادتمندان آیت‌الله خاتمی و عموم مردم اردکان و بویژه خانواده‌های عزادار از خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه برای آن مرحومه مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

کد مطلب: 91718
 
Share/Save/Bookmark
 


کارمند رسمی بینوا
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۱۷:۳۹:۰۸
سلام جناب فتاح خواستم چند مطلب خدمت شما عرض کنم 1-هیچگاه توسعه فعالیتها در امداد متوازن نبوده در برهه ایی همه نگاهها بسوی خودکفایی ودر مقطعی تمام توجه ها به توسعه مشارکتهای مردمی و در مدیریت شما حوزه حمایت و مددکاری 2-بنظرمیرسد نیروهای فاقدپست شما را بمباران اطلاعاتی میکنند و شما هم تحت تاثیر قرار میگیرید تجربه 20 ساله بنده نشان میدهد نیروهای قدیمی امداد به انقلاب و امداد وفادارترند در بدترین شرایط سالیان سال کارکرده اند و صدایی از آنها در نیامده آیاامداد ازاول هم بدینصورت که جنابعالی تحویل گرفته اید بوده است 3-شما که چهره ماندگار سدسازی هستید ووزیر نیرو بودید آیادر اداره برق شما نیروی شرکتی وقراردادی نداشتید آیا به کسی حداقل حقوق نمیدادید آیا به همه حقوق مساوی میدادید که در اینجا میخواهید مساوات را بعنوان عدالت قلمداد کنید 3-از صحبت های جنابعالی و سایرافراد تازه وارد به امداد استنباط میشود که تمامی امدادگران در این 34سال همه فقط از امدادحقوق میگرفتن بدون ابنکه کار کنند والله این یک تهمت ناروا است امدادگران در تمام این مدت جهادی کار کرده اند وهیچگاه رسانه ایی نکردند کارهایی که حتی از سدهای ساخته شده نیز برای اجتماع سودمند تر بودند البته سد سازی نیز کار بسیار خوب و ارزشمندی است لذا خواهشا با تحقیق کارها را انجام بدهید و... 5- مدیریت شما این انگاره را ایجاد میکند که در امداد هیچکس قابل اعتماد نیست وشما تعدادی از همکارانتان راننده هم از بیرون آورده اید و مطالب خیلی زیاد است که در حوصله این مجال و مقال نیست . ارادتمند شما کارمند 20سال سابقهبا تحصیلات عالیه دانشگاهی
هیچکس
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۷:۵۲
سلام وخسته نباشید خدمت شما مهندس فتاح توروخدا نیروهای قراردادی مراکزرا هم تغییر وضعیت بدهید خداوند تبارک وتعالی یاورتان باشد .
گمنام
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۳:۰۹
سلام وخداقوت خدمت شما مانیروهای قردادی مراکزرا تقییر وضعیت بدهید باتشکر.
هیچکس
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۹:۰۸
باسلام وخسته نباشید خدمت مهندس فتاح عزیز توراخدامسئولین اجرایی مراکزنیکوکاری راهم رسمی کنید مدیران همکاری با مراکز ندارن فقط هدفشون تحمیل زور وخودخواه هستندیه برسی بنمایید باتشکر خداوند یارویاورتان باشد یاعلی .
مددکاران
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۹:۲۵:۴۸
سلام...جناب فتاح در مددکاری حرف برای گفتن زیاد داریم مددکاران متاسفانه با کاربران سیستم اشتباه گرفته میشوند حجم کار در شاخه بزرگ بالاست اما مسولین به مددکاران فشار میاورند مدارک را اسکن نمایند به نظر شما مددجویان مددکاران خسته وعصبی می طلبند یا شاداب وخوش برخورد..مددکاران بداخلاق نیستند مسولین ما با عدم برنامه ریزی این شرایط را می طلبند.....
ب--م
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۱۷:۱۹:۳۷
جناب آقای مهندس فتاح باسلام تو را خدا به داد کمیته امداد اردبیل برسید همه اش شده باندبازی وروابطی نه ضوابطی که متاسفانه با یک تلفن نماینده شایسته سالاری زیرپا گذاشته می شود امثال آقای م .... و س.... به پست ناباورانه می رسند و بی اعتنایی به دستور حضرتعالی در خصوص ممنوعیت دخالت همکاران در امر انتخابت ،ایشان تبلیغات انتخاباتی را از هم اکنون شروع کرده اندوبه نفع اقای م... وآقای ا ..... در اداره وبیرون انجام میدهند0
مددکار....م.ر
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۹:۰۳:۳۱
سسلام یادتونه با هم رفتیم تفقد به من مشهد دادی به این یکی کربلا ,,اما بعضیها فک کردن من خوب کار نکردم کوبیدن سرم,,اما ندونستند من نه کربلا میخوام نه مشهد ,,با شما سرکشی از منازل هدیه وپاداش من بود
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۷:۳۲:۵۱
آقای فتاح سیدعزیز،کارمندی بنام ا..... م..... در زمان شاخه فرعی لاهرود در مشگین شهر که نامبرده محقق بود با نیسان کمیته امداد مواد مخدر حمل وتوزیع میکرد که بعد فاش شدن ایشان جابجا کردن وسابقه در پرونده حراست استان است ولی متاسفانه امروز درپست فرهنگی جا گرفته ومثلا کار فرهنگی میکند خودتان قضاوت بفرمائید0
ت-ک
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۷:۱۸:۵۷
جناب آقای مهندس فتاح باسلام الحمدالله شعار حضرتعالی حمایت از ستمدیده و فقیران است در کمیته امداد اردبیل فردی بنام آقای م....توسط نماینده گرمی به مدیرکل تحمیلا به سمت مدیر نظارت وبازرسی انتصاب شده که نامبر ده در زمان رئیس شاخه فرعی انگوت گاو صندوق اداره یکجا مفقود گردید ودر شاخه دیگر موقع تحویل جهیزیه برای نوعروسی مشکل درست کرده بودالان هم که مدیر نظارت شده با باج گیری از معدود کارکنان موجب تشویش اذحان کارکنان وایجاد تفرقه بین همه کارمندان شده است وبا دیکتاتوری با کلیه همکاران رفتار می نماید حضرتعالی که مورد وثوق ولایت امر هستید لطفا شخصا رسیدگی فرمائید0
کارمندان مجتمع اقتصادی کمیته امداد
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۲۰:۲۵:۰۲
با سلام . تو رو به خدا بیایید حال و روز پرسنل مجتمع اقتصادی کمیته امداد رو ببینید . آقای یزدان جو مدیر این نهاد دارن پرسنل روهز ریشه نابود میکنن . آخه مدوم ارگان با نیروی انسانیش این طوری برخورد میکنه . کدوم نها و ارگان زیر مجموعه رهبری پرسنلش رو اخراج کرده که آقای یزدان جو از طرف آقای فتاح دارن این کار ناشایست رو انجام میدهند .؟
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۰۵ ۲۱:۱۹:۱۵
آقای فتاح شما چه مشکلی با کارمندان بی نوا دارید . فکر میکنیم که شما دهرید همه کارمندان امداد رو به خصوص کارمندان مجتجعاقتصادی رو اذیت میکنید . با اخراج ما فقط براق خودت آه و ناله زن و بجمون رو برای خودت میگیری
همکار قزوین
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۲:۴۳
صفری تنها یک مدیر نیست، یک اسوه است. یک انسان پاک و یک بسیجی مخلص.کاش مدیران ما یکصدم صفری مدیریت و درایت و نجابت و لیاقت و انسانیت داشتند.
هرجا که هست خدایش پشت و پناهش...
همکار قزوین
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۱:۰۴
صفری تنها یک مدیر نیست، یک اسوه است. یک انسان پاک و یک بسیجی مخلص.کاش مدیران ما یکصدم صفری مدیریت و درایت و نجابت و لیاقت و انسانیت داشتند.
هرجا که هست خدایش پشت و پناهش...
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۴:۴۵
با سلام وعرض ادب خدمت جناب آقای فتاح ما نیروهای قرادادساعتی که در سال 91به ناحق بدون هیچ گزینش وشاخص برتری نسبت به دیگر نیروهایی که الان بصورت تمام وقت با تمام مزایا دارن کار میکنند تبدیل به قرارداد ساعتی شدیم وبا 100ساعت کاری که برای ماتعریف کردن در حالیکه ماهمگام با نیروهای رسمی کار میکنیم حتی بعضی از کارهای آنها راهم انجام میدهیم وکاردواداره را باهم انجام میدهیم بعلت کمبود نیروی سررایط آموزش خانواده ومشاور لذا این فشار کاری واین نابسامانی وبی برنامه گی موجب ظلم مضاعف واجهاف در حق ماشده لذا تقاضامندیم عاجزانه به درخواست ما عنایت داشتهئباشیم ودعای خیر مارا بدرقه راه دنیوی واخروی خویش قرادهید وگره از مشکلات ما بگشایید ومن اله التوفیق : از طرف نیروهای قرادادی ساعتی کمیته امدادشهرستان خرم آباد
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۱۹:۵۰:۴۴
لطفا به کامندان رسمی هم توجه بفرمایید نسبت به سایر ادارت وسازمانها واقعا حقوق کمتری دریافت میکنیم