میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱
 
 
آخرین وضعیت ثبت‌نام اربعین حسینی

اکبر رضایی معاون سازمان حج و زیارت از ثبت‌نام حدود ۱۷۳ هزار زائر در سامانه سماح خبر داد و تصریح کرد: روند صدور روادید زائران از روز یکشنبه آغاز شده و به خوبی ادامه دارد. وی در مورد هزینه صدور روادید، بیمه و خدمات درمانی زوار اربعین توضیح داد: به رغم افزایش تعهدات بیمه‌گر، هزینه بیمه در مقایسه با سال گذشته کاهش یافته است.
گفتنی است با هماهنگی‌های انجام شده، کار صدور ویزا در ۴ کنسولگری و ۱۹ دفتر موقت کنسولی عراق در سراسر کشور از یکشنبه شروع شده و با جدیت و سرعت خوبی ادامه دارد.
همچنین رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از دادن یک هفته مرخصی به سربازان برای زیارت اربعین خبر داد.
سردار موسی کمالی در رابطه با نحوه تسهیل اخذ مرخصی توسط یگان‌ها جهت حضور در راهپیمایی اربعین اظهار کرد: از طرف ستادکل نیروهای مسلح، به تمام یگان‌ها ابلاغ شده که یک هفته مرخصی به سربازان برای راهپیمایی اربعین بدهند.
وی افزود: با توجه به حجم بالای تقاضای مشمولان برای خروج از کشور، سربازان می‌توانند برای تسریع درخواست خود به سامانه اینترنتی خروج از کشور برای راهپیمایی اربعین (سماح) مراجعه کنند.
کمالی در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزا برای سربازان بیان کرد: افراد هنگام مراجعه به سازمان کارگزاری امور تهران باید مدارکی شامل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار، شناسنامه و کارت ملی و دو قطعه عکس ۳*۴ همراه داشته باشند.

کد مطلب: 106371
 
Share/Save/Bookmark