میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸
 
 
فرماندار پلدختر:
پل‌های ارتباطی هیچ منطقه‌ای در پلدختر قطع نیست
پل‌های ارتباطی هیچ منطقه‌ای در پلدختر قطع نیست
 

فرماندار پلدختر با بیان اینکه پل‌های ارتباطی هیچ منطقه‌ای در پلدختر قطع نیست، گفت: اقدامات مربوط به بازسازی و نوسازی واحد‌های مسکونی در سطح شهرستان نیز با پیشرفت قابل قبولی در حال انجام است. حسن رضاییان با اشاره به آخرین وضعیت بازسازی پل‌ها، دیوار ساحلی و معابر در وضعیت پساسیل شهرستان پلدختر بیان کرد: جهت خدمات‌رسانی در وضعیت پساسیل، هر آنچه باید انجام می‌شده، تعریف و در حال انجام است. وی با بیان اینکه دیوار ساحلی کشکان رود در حال ساخت است، ادامه داد: در بحث بازسازی پل‌های ارتباطی در سطح شهرستان نیز به جد ورود کردیم تا هر نقصانی وجود دارد، مرتفع شود و مردم دغدغه‌ای در این رابطه نداشته باشند.
فرماندار پلدختر اضافه کرد: اقدامات مربوط به بازسازی و نوسازی واحد‌های مسکونی در سطح شهرستان نیز با پیشرفت قابل قبولی در حال انجام است و استان‌های معین که اصفهان و اردبیل هستند، همکاری مطلوبی در این باره دارند؛ مردم از روند امورات اجرایی پساسیل در پلدختر رضایت دارند.
وی تصریح کرد: سطح تخریب وآسیب‌های سیل فروردین ماه گسترده بود اما نیروهای ستادی و اجرایی هرچه در بضاعت داشته را بکار گرفته و وارد میدان خدمت رسانی شده‌اند. امیدواریم تا پایان آذرماه و نهایتا تا آخر سال خیلی از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی در پلدختر کامل می‌شود ؛خصوصا منازل مسکونی که به هر حال مردم در آنجا مستقر می‌شوند.

کد مطلب: 111375
 
Share/Save/Bookmark