میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۵
 
 
سازمان ها و شرکت های برتر حوزه منابع انسانی توسط دانشگاه تهران معرفی خواهند شد
دبیر پنجمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی گفت: همزمان با پنجمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی،چهارمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰ توسط دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. اعطاي 'جايزه منابع انسانی به ۳۵ سازمان خصوصی و دولتی برتر كشور اعطا مي شود.
دکتر آرین قلی پور عضو هیات علمی دانشگاه تهران،با توجه به اهمیت حوزه منابع انسانی؛ دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان معتبرترین مرکز آموزش مدیریت در کشور اقدام به برگزاری پنجمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی با حضور اساتید و مدیران برتر و به نام کشور در۲۸و۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ نموده است . همچنین در روز دوم این رویداد بزرگ اعطای جایزه مدل ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی به سازمان‌های برتر خواهد بود.
در این رویداد آنلاین دو روزه بیش از ۳۰ نفر از اساتید و مدیران برجسته کشور به ارائه مطالب و سخنرانی های خود خواهند پرداخت.از مهمترین اهداف این کنفرانس می توان به: بررسی چالش های منابع انسانی در بنگاه‌های کسب وکار، توسعه تکنیک های مدیریت منابع انسانی در سازمان های کشور،ارتقا و توسعه دانش منابع انسانی اشاره نمود. در روز دوم این کنفرانس پس از مشارکت بیش از ۱۰۰ سازمان دولتی و خصوصی،۳۵ شرکت در اختتامیه جوایز خود را در ارزیابی ملی منابع انسانی بر اساس مدل ۳۴۰۰۰ دریافت خواهند کرد.
دکتر قلی پور افزود : مدل۳۴۰۰۰ نقشه راهی برای تعالی سیستم‌های منابع انسانی در جهت تحقق استراتژی‌های سازمان است. از آنجا که نمی توان همه فرآیندهای منابع انسانی را در زمان کوتاه مستقر کرد، از این‌رو مدل۳۴۰۰۰ به صورت تدریجی و مرحله‌ای طراحی شده است. هر مرحله تکاملی یک تغییر منحصر بفرد را در فرهنگ سازمانی می طلبد تا بتوان زمینه مناسب را برای جذب، حفظ و توسعه منابع انسانی فراهم کرد. یکی از ویژگی‌های جالب مدل۳۴۰۰۰ آنست که به‌عنوان یک سیستم یکپارچه در راستای اهداف و استراتژی‌ها و نیازهای سازمانی، بلوغ ایجاد می‌کند. مدل زیر بنایی مدل۳۴۰۰۰ در سال ۲۰۰۱ برای اولین بار در شرکت‌های بزرگ و بویژه شرکت‌های دانش محور به کار گرفته شد و تاکنون در شرکت‌های بسیاری اجرا شده است.
جهت مشاهده برنامه کنفرانس می توانید به وب سایت www.HRMconf.com مراجعه فرمایید.
کد مطلب: 117135
 
Share/Save/Bookmark