میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴
 
 
پنل سوم ، چهارم و مراسم اختتامیه کنفرانس ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت امشب برگزار می گردد
پنل سوم ، چهارم و مراسم اختتامیه کنفرانس ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت امشب برگزار می گردد
 
داود عامری دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی ضمن امیدواری برای حمایت همگانی از کنفرانس ائتلاف جهانی برای صلح و عدالت بر مشارکت اندیشمندان ایران، جهان اسلام تاکید کرد.
عامری گفت: برای دستیابی به صلح و عدالت در جهان باید ائتلاف جهانی میان نخبگان و اندیشمندان ایجاد شود. وی افزود این کنفرانس در پنل اول و دوم که حداقل بیش از ۲۰ اندیشمندان دیدگاه های خود را ارایه کردند نشان از همراهی و ائتلاف متفکرین و نخبگان در اقصی نقاط جهان می باشد و این خود مسیر روشن برای دستیابی صلح و عدالت را به همراه دارد.
عامری تصریح کرد در پنل سوم و چهارم که امشب برگزار می گردد ،نخبگان به دیدگا ههای خود در خصوص صلح و عدالت در نظام سلامت با تاکید بر دوران کرونا و پسا کرونا،بررسی موردی صلح و عدالت درفلسطین، یمن و ... همچنین چگونگی پیاده سازی، نهاد سازی و رفتار سازی گفتمانی صلح عادلانه در جهان می پردازند و در اختتامیه ضمن جمع بندی از دیدگاه های ارایه شده و سخنرانی چند تن از اندیشمندان بیانیه پایانی منتشر خواهد شد. امید است این کنفرانس با ائتلاف نخبگان و اندیشمندان در سراسر کشور مسیر دستیابی به صلح و عدالت در جهان را بسیار هموار سازد.
شما مخاطبین گرامی می توانید از طریق لینک های زیر کنفرانس را مشاهده نمایید.
www.aparat.com/iwpeace/live
www.rubika.ir/iwpeac
www.aparat.com/itfarhangsara/live
https://rubika.ir/IW_PEAC
کد مطلب: 115416
 
Share/Save/Bookmark