میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵
 
 
من دیگه حرفی ندارم
معاون سیما در یک اظهارنظر دشمن‌شکنانه گفته: براساس نتایج یک نظرسنجی همچنان ۷۲ درصد مردم کشور فیلم و...

معاون سیما در یک اظهارنظر دشمن‌شکنانه گفته: براساس نتایج یک نظرسنجی همچنان ۷۲ درصد مردم کشور فیلم و سریال‌ها را از شبکه‌های سیما دنبال می‌کنند. این گروه از شرکت‌کنندگان به طور متوسط روزانه ۱۱۳ دقیقه از برنامه‌های نمایشی ما استفاده می‌کنند. در مقابل تنها ۳۸ درصد سبد برنامه‌های نمایشی خود را از تلویزیون‌های خارجی تأمین می‌کنند.
جان؟ چی؟ می‌خندید؟ زشت نیست آدم به معاون سیمای مملکت خودش بخندد؟ نفهمیدم چی شد؟! توی دلتان گفتید این آمار را از کجایش درآورده؟ خب من از کجا بدانم از کجا درآورده ولی لابد از جایی درآورده که معتبر است. معاون سیما که الکی حرف نمی‌زند. به هر حال ابزاری دارند که سرک بکشند توی خانه‌های مردم و ببینند کی "خرم‌سلطان" تماشا می‌کند و کی "خنداونه" می‌بیند. شاید هم مامور مخفی گذاشته‌اند توی کوچه و از هر خانه‌ای صدای "جناب‌خان" می‌آید جزو آمار ما ثبت می‌کنند و از هر خانه‌ای هم که صدای دشمن بلند می‌شود به آمار آمریکای جهانخوار می‌افزایند.
فغل را حال کردید؟ دیدید می‌افزاید را با شبیه مجری‌های تلویزیون گفتیم؟ همچین آدم تاثیرپذیری هستیم. چنان در برنامه‌های صداوسیمای خودمان محو شده‌ایم که "دیش" را از پشت‌بام برداشته‌ایم و توی آن میوه می‌ریزیم و جلوی میهمان می‌گذاریم.
شعار هفته: رنگ ما رنگ ما / صداوسیمای ما
توصیه هفته: آقای رئیس‌جمهور! لطفا معاون سیما را به ریاست مرکز آمار منصوب کنید.
تهدید هفته: آخرش خارجی‌ها برادر میرباقری را می‌دزدند یا خودش فرار مغزها می‌کند.
پیشنهاد هفته: امشب تور دوچرخه‌سواری دور دریاچه ارومیه به مدت هفت ساعت و هجده دقیقه پخش می‌شود. حتما ببینید.
من دیگه حرفی ندارم‌ترین جمله هفته: من دیگه حرفی ندارم.

کد مطلب: 106543
 
Share/Save/Bookmark