داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۱
 
 
رئيس جمهور: هر کس در مسیر ساختن کشور خللی ایجاد کند دشمن است
 رئيس جمهور: 
هر کس در مسیر ساختن کشور خللی ایجاد کند دشمن است
 
رئیس جمهور با بیان اینکه همه شیاطین عالم جمع شده اند تا مانع از تحقق اراده ملت ایران مبنی بر ساختن و برافراشتن پرچم توحید و عدالت در ایران باشند ، اظهار داشت: هر کس خواسته یا ناخواسته و به هر دلیلی در مسیر پیشرفت و ساختن ایران اسلامی خللی ایجاد کند بی تردید در خدمت شیاطین و دشمنان ملت ایران قرار دارد.
محمود احمدی نژاد در مراسم افتتاح 4 پروژه عمرانی و صنعتی بزرگ در استان آذربایجان غربی، ساختن ایران را از بزرگترین عبادت ها دانست و گفت: امروز ایران در کانون توجه جهانیان قرار دارد چرا که تمام خطوط مقاومت را شیاطین و جبهه استکبار در هم شکسته اند و ملت ایران تنها نقطه امید باقی مانده برای بشریت است.
رئیس جمهور خاطر نشان کرد: تنها ملتی که می تواند فرهنگ جایگزین و زندگی سعادتمند را به ملت ها عرضه کند، ایران و انقلاب عظیم اسلامی است.
احمدی نژاد با بیان اینکه هر فرهنگ و ملتی برای ماندگاری و اثر گذار بودن، نیازمند ارائه نمونه عینی و عملی برای زندگی سعادتمند می باشد،
خاطر نشان کرد: ملت ایران برای ماندگاری و اثرگذاری خود باید در صحنه عمل نشان دهد که می تواند پیشرفت، ‌رفاه، سعادت، کمال و آزادگی را به ملت ها عرضه کرده و در عرصه های علمی، صنعتی و کشاورزی قله های پیشرفت را فتح کند.
رئیس جمهور گفت: انقلاب و مکتب ملت ایران از این شایستگی و توان برخوردار است که ایران را بسازد و به عنوان الگوی عینی و متعالی در برابر بشریت قرار دهد.
احمدی نژاد خاطر نشان کرد: دشمنان نمی خواهند اراده و توان ملت ایران در صحنه عمل خود را نشان دهد و نگران اثبات توانایی ملت ایران برای ساختن جامعه‌ای متعالی مبتنی بر اندیشه توحیدی و عدالت محوری هستند بنابراین از این موضوع به شدت هراس دارند.
رئیس جمهور اضافه کرد: اگر دلایل بازیهای سیاسی و تبلیغاتی و طراحی های پیچیده و فشارهای گوناگون دشمنان ریشه یابی شود این نتیجه حاصل خواهد شد که هدف اصلی تمامی اقدامات آنان این است که ملت ایران به قله های پیشرفت و عزت دست پیدا نکند.
احمدی نژاد ساختن و آبادانی ایران و حل مشکلات موجود را ماموریتی تاریخی،‌ مکتبی و انقلابی دانست و گفت: ملتی که پیرو پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) باشد و اراده کند پرچم توحید و عدالت را برافرازد این شایستگی را دارد که قله های پیشرفت را فتح کند از این رو وجود فقر، عقب افتادگی، عدم برخورداری از عمران و آبادانی، تبعیض و فاصله طبقاتی و برخی بداخلاقی‌ها و بی تقوایی ها در ایران زمین عیب محسوب می شود.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ‌ایران باید در همه زمینه ها در بالاترین سطح پیشرفت و عزت قرار داشته باشد، گفت: آحاد ملت ایران به واسطه ایمان و عشق به عدالت و آزادگی باید در مسیر ساختن ایران و رفع مشکلات همت کنند و در این مسیر باید
هر کس وظیفه خود را به درستی و با دقت و برای رضای خدا انجام دهد.
احمدی نژاد افزود: همه شیاطین در تلاش هستند تا مانع از پیشرفت ایران و برافراشتن پرچم توحید و عدالت از ایران باشند ، لذا باید همه مراقب باشند که هیچ کس در زمین شیطان بازی نکند.
رئیس جمهور با بیان اینکه فرصت خدمتگزاری یک هدیه الهی است، اظهار داشت: برخی عناوین مدیریتی به خودی خود هیچ ارزش و اعتباری ندارند بنابراین عزت حقیقی یک فرد مسئول در تلاش برای خدمت به مردم است.
احمدی نژاد گفت: ‌امروز فرصت خدمت و ساختن کشور برای همه فراهم است، هر کس دلسوز کشور، ملت و انقلاب و آرمانهای الهی آن است باید از تمام همت خود برای ساختن ایران استفاده کند.
رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران در سخت ترین شرایط به بالاترین دستاوردها در عرصه های مختلف دست یافته است، اظهار داشت: دشمنان با استفاده از روشهای گوناگون از جمله تحریم و اعمال فشار سعی کردند تا مانع از پیشرفت ملت ایران شوند و امروز وقتی می بینند با وجود تمامی طراحی های آنان دستاوردهای عظیمی در ایران به دست آمده است از این مسئله هراسانند که اگر مانع تراشی آنان نباشد، ایران به چه جایگاه عظیمی می توانست دست پیدا کند.
احمدی نژاد با تاکید بر لزوم وحدت و همدلی برای ساختن ایران گفت: اگر همه با هم باشیم دست خدا هم بالای سرمان قرار خواهد گرفت و در این صورت سرعت پیشرفت چندین برابر خواهد شد.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در کشورمان هیچ مشکلی وجود ندارد اما دشمنان و بدخواهان به زور می‌خواهند برای کشور مشکل ایجاد کنند که باید در مقابل آن هوشیار بود، تصریح کرد: اگر 75 میلیون انسان مومن، پاک، دلسوز و معتقد به آرمانهای الهی انقلاب دست در دست یکدیگر حرکت کنند، خواهیم توانست همه معادلات جهانی را به نفع توحید و عدالت اصلاح کنیم.
کد مطلب: 67374
 
Share/Save/Bookmark