میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
 
 
فریاد «لبیک یا حسین» در شب عاشورای حسینی در کشور طنین‌انداز می‌شود
فریاد «لبیک یا حسین» در شب عاشورای حسینی در کشور طنین‌انداز می‌شود
 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیهای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد «لبیک یا حسین» سر دهند. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی اطلاعیهای از مردم خواست در شب عاشورای حسینی فریاد «لبیک یا حسین» سر دهند. متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به این شرح است:
فـریاد حماسی و نجات بخش «لبیک یا حسین» ملت حسینی ایران در شب عاشـورا در کران تا کران آسمان ایران اسلامی طنین انداز میشود.
میثاقی بزرگ در طلب خونِ به ناحق ریخته شدۀ حضرت امام حسین«علیه السلام» و خوانخواهی ثارالله، به صورت یـکپـارچــه و عمومی، تـحـت عنـوان 'ســراســـر ایـــران حســینیـه' همـراه با سـردادن فــریــاد حمـاسی و نجـات بـخـش 'لـبـیـک یـا حســیـن' ملت عاشورایی و حسینی ایران در شب عاشورای حسینی، رأس ساعت ۲۱:۰۰ (۹ شـب) به صورت سـراسـری از پشـت بام و پـنجرۀ منـازل و کوچه پـس کوچههای شـرهـ، مأذنه مسـاجد و هیئات مذهبی و تکایا و جای جای ایران اسلامی، انجام خواهد شد.
ملت عاشورایی و شهیدپرور ایران اسلامی همراه با شور و شعور حسینی و با عنایت به مقتضیات زمانی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، امسال می کوشد تا با رعایت تمامی دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و توجه به موارد بهداشتی، در کنار کمترین میزان ابتلاء به کرونا ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین «علیه السلام» را با عظمت هر چه بیشتر برگزار کند. با عنایت به ضرورت وحدت حول محور ابی عبدالله الحسین«علیه السلام» و ضرورت برپایی عزای سرور و سالار شهیدان با همراهی و همدلی سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد ، هیأت رزمندگان اسلام و هیئات مذهبی و تکایا و دسته جات عزاداری و مساجد در سراسر کشور، با هدف ایجاد شور حسینی در کنار شعور حسینی؛ ساعت ۲۱:۰۰، شب عاشورا، فریاد رسای 'لبیک یا حسین' در آسمان سراسر ایران اسلامی طنین انداز می شود.

کد مطلب: 115101
 
Share/Save/Bookmark