میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸
 
 
سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح:
حضور مستشاری ایران در سوریه همچون گذشته ادامه دارد

سخنگوی ارشد ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: حضور ما در عراق و سوریه کاملا قانونی و به دعوت دولت‌های آن‌هاست و تا زمان درخواست دولت سوریه و عراق در این دو کشور حضور مستشاری داریم. سردار ابوالفضل شکارچی اظهار کرد: میزان حضور مستشاری ما در سوریه هیچ فرقی نخواهد کرد و این حضور به دعوت دولت سوریه است. وی با بیان اینکه حضور ما در عراق و سوریه کاملا قانونی و به دعوت دولت‌های آن‌هاست، ادامه داد: تا زمانی که دولت سوریه و عراق بخواهند ما در این دو کشور حضور مستشاری داریم.
سردار شکارچی درباره قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی توسط آمریکا اظهار کرد: صحبت‌های ترامپ درباره تروریست خواندن سپاه حرف‌های کهنه و قدیمی بوده و حالت نمادین و تشریفاتی دارد. وی با بیان اینکه این اقدام نمادین آمریکایی‌ها محصول شکست‌های پی‌درپی آنهاست، اضافه کرد: اقدام ترامپ برای ایجاد حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی است.
سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح درباره شعار سال"رونق تولید" ادامه داد: نیرو‌های مسلح در شعار سال گذشته در خط مقدم و با تمام توان پیش رفتند و دستاورد‌های بسیاری داشتند و در سال جدید هم شعار قبلی و هم شعار جدید را محقق خواهند کرد.
سردار شکارچی درباره بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح بیشتر به دنبال تحقق بیانیه گام دوم بوده و از حالت شعاری پرهیز می‌کنند. نیرو‌های مسلح در بسیاری از فرمایشات و مسائلی که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند، با تمام توان برای تحقق آن اقدام می‌کنند.

کد مطلب: 108461
 
Share/Save/Bookmark