میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۰۴:۵۹
 
 
شایعات فوتبال انگليس ؛ پنج شنبه 21 بهمن
شایعات فوتبال انگليس ؛ پنج شنبه 21 بهمن
 
خاویر فائوس، رئیس باشگاه بارسلونا معتقد است فروش فرناندو تورس و اندی کارول در لیگ برتر انگلستان بر روی خریدهای این باشگاه در این لیگ تاثیر خواهد گذاشت. این باشگاه در پی خرید سسک فابرگاس از آرسنال است. (آر ای سی1 رادیو اسپانیا)
زین الدین زیدان، ستاره تیم فوتبال فرانسه دلیل حمایتش از برگزاری جام جهانی 2022 در قطر را گسترش علاقه به فوتبال در خاور میانه و نه فقط برای پول عنوان کرده است. (روزنامه های فرانسوی)
په په رینا، دروازه بان لیورپول اعلام کرده است در صورتی که تیمش به مسابقات لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا نکند از این باشگاه خواهد رفت. (گاردین)
باشگاه مارسی فرانسه برای خرید دیدیه دروگبا از باشگاه چلسی با قراردادی به ارزش سالیانه 5 میلیون پوند قصد پیشنهاد دارد. (دیلی اکسپرس)
مارک ون بومل، بازیکن هلندی آث میلان گفته است در پایان قراردادش با این باشگاه قصد دارد به تاتنهام انگلستان برود. (تایمز)
جان الماندر بازیکن تیم بولتون اعلام کرده است در صورتی که این باشگاه قراردادش را امضا نکند به دنبال باشگاهی دیگر می گردد. (دیلی میل)
باشگاه بلکبرن در پی خرید لوئیس فابیانو بازیکن برزیلی تیم سویا اسپانیا است. (دیلی میرور)
نیکلاس بنتنر، بازیکن آرسنال گفته در صورتی که مطمئن باشد در باشگاه دیگری بیشتر در ترکیب اصلی تیم قرار می گیرد، ممکن است توپچی های لندن را ترک کند. (گاردین)دو باشگاه آث میلان و لانزیو به دنبال این بازیکن دانمارکی هستند. (اینساید فوتبال)
آلان پاردیو، سرمربی باشگاه نیوکاسل صحبت از خرید رومن پاویلیچنکو کرده است. مدتی است که پاویلیچنکوی روس از کم بازی کردن در تیم تاتنهام گله کرده و قصد دارد به باشگاهی برود که به او بیشتر بازی بدهند. (کوت آف ساید)
سر آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد خبر از خرید خاویر ماسکرانو بازیکن سابق لیورپول که در بارسلونا بازی می کند داده است. (کوت آف ساید)
فرگوسن با کادر فنی تیم ملی صربستان توافق کرده است که نمانیا ویدیچ برای تیم ملی کشورش در بازی مقابل اسرائیل به میدان نرود و با شیاطین در منچستر بماند. (گاردین)
دیدیه دروگبا، بازیکن ساحل عاج تیم چلسی معتقد است باخت خانگی آبی ها به لیورپول در روحیه این تیم تاثیر منفی داشته است. (دیلی استار)
باشگاه منچستر سیتی تمریناتی ویژه برای ماربو بالوتلی بازیکن ایتالیایی اش در نظر گرفته است تا او را برای داربی این شهر مقابل منچستر یونایتد صدر نشین آماده کند. (تایمز)
گفته می شود رویو فردیناند که به دلیل مصدومیت به اولین باخت منچستر یونایتد در مقابل ولوز و همچنین بازی تیم ملی کشورش مقابل دانمارک هم نرسید، به داربی این شهر هم نمی رسد. (ایندیپندنت)
روبرت الستون، مدیر باشگاه اورتون مشکلات مالی این باشگاه را رد کرده و همچنین خبر فروش ستارگان تیمش برای پر کردن بدهی های باشگاه را هم بی اساس خوانده است. (تایمز)

کد مطلب: 57628
 
Share/Save/Bookmark