داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۱
 
 
تك مضراب
تك مضراب
 
رییس راهنمایی و رانندگی : از هفته آینده تردد تریلی‌های هوو به داخل شهر تهران ممنوع است.
ننجون: يعني همه هووها بروند توي جاده ها و شهرهاي ديگر چپ كنند؟
رییس راهنمایی و رانندگی: روانی تردد در بزرگراه‌ها 7 درصد افزایش یافته است.
ننجون: آمار رانندگاني را هم كه در خيابان ها از دست ترافيك "رواني" شده اند را هم اعلام بفرماييد.
رییس راهنمایی و رانندگی : تاکنون 25 پهلوگاه نیز در بزرگراه‌های مختلف کشور فعال شده‌اند.
ننجون: استثنائا اين بار فارسي را پاس نداريد و معادل بيگانه و برانداز پهلوگاه را بگوييد و خانواده اي را از نگراني نجات دهيد.
رییس راهنمایی و رانندگی: در جهت احترام به شهروندان، هیچ راننده‌ای در زمان وقوع تخلف و توقف توسط پلیس حق ندارد از خودروی خود پیاده شود بلکه ماموران پلیس مکلفند خودشان از خودرو پیاده شده و اعمال قانون کنند.
ننجون: اي بابا اينجوري كه زحمت تان مي شود.پس بي زحمت يك استكان چاي دارچين هم ...
رییس راهنمایی و رانندگی : گذشت آن زمانی که راننده خودرو یا راکب موتورسواری بر روی گذرگاه عابرپیاده بايستد و پس از حضور مامور بگوید: " حواسمان نبود".
ننجون: يادش بخير!چه روزهايي بود.چه خاطراتي داشتيم كف خيابان! مي ايستاديم روي گذرگاه عابر پياده و با لبخند معني دار به آقاپليسه مي گفتيم "حواسمان نبود."
رییس راهنمایی و رانندگی : ماموران پلیس بزرگراه با تخلفات سرعت و سبقت غیرمجاز و لایی کشی که معمولا شب‌ها بیشتر اتفاق می‌افتد به شدت برخورد می‌کند.
ننجون: امان از دست اين شب كه هرچه تخلف و تقلب و سبقت و لايي كشي است آن موقع اتفاق مي افتد.
رییس راهنمایی و رانندگی: رانندگان باید 4 مدرک را همیشه همراه داشته باشند.
ننجون: مدارك مربوط به دانشگاه هاي آكسفورد و هاوايي هم قابل قبول است؟
رییس راهنمایی و رانندگی: گروهی از پلیس‌های بزرگراه‌ها در حال آموزش تست الکل و اعتیاد هستند.
ننجون: خاك بر سرم! فكر كردم فرموديد در حال تست الكل و اعتياد هستند.
رییس راهنمایی و رانندگی: از سوی دیگر در بحث جرثقیل‌ها که یکی از گلایه‌های تهرانی‌ها بود نیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته به صورتی که جرثقیل‌های جدید جایگزین جرثقیل‌های قدیمی شدند.
ننجون: احسنت! اصلا از زمان هوخشتره تا امروز مهم ترين دغدغه اي كه تهراني ها داشتند همين جرثقيل هاي قديمي بود كه خوشبختانه شما اقدامات خوبي روي آن انجام داديد و حالا به قول شاعر "همه چي آرومه/من چقدر خوشحالم
رییس راهنمایی و رانندگی : در بحث پارکینگ‌ها نیز با رفتارهای بد پارکینگ‌داران برخورد شده و ساماندهی لازم در خصوص آنها صورت گرفته و متخلفان ضمن تشکیل پرونده تعهد دادند که دیگر تخلف نکنند.
ننجون: آخي!نازي! آدم اينهمه لطافت را مي‌بيند روحش شاد مي شود.باور بفرماييد الان خودمان هم حاضريم ساماندهي لازم روي ما صورت بگيرد و يك تعهد مختصري هم بدهيم و به آغوش گرم خانواده برگرديم.
کد مطلب: 67311
 
Share/Save/Bookmark