میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷
 
 
به قیمت تنظیم بازار انجام می‌شود؛
توزیع روزانه ۱۰۰ تن گوشت گوسفندی در تهران

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: برای تنظیم قیمت‌های تخم‌مرغ، مرغ و گوشت قرمز روزانه ۱۰۰ تن گوشت گوساله منجمد، ۱۰۰ تن گوشت گوسفندی تازه، ۴۰۰ تن تخم‌مرغ و ۲۰۰ تن مرغ منجمد به قیمت مصوب تنظیم بازار از طریق سازمان میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در پایتخت توزیع می‌شود.
رضا سالمی در گفت‌وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت توزیع گوشت قرمز برای تنظیم قیمت در بازار شب عید،‌خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۹۶ تا به امروز گوشت قرمز کمترین نوسان قیمت را داشته است ولی برای ثبات قیمت در بازار روزانه چیزی حدود ۸۰ تا ۱۰۰ تن گوشت گوسفندی تازه که از کشورهای گرجستان و استرالیا وارد می‌شود به قیمت کیلویی ۳۱ و ۵۰۰ تا ۳۳ هزار تومان از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سازمان میادین وتره‌بار توزیع می‌شود.
وی همچنین در مورد توزیع گوشت منجمد گوساله نیز گفت: در این حوزه نیز با توجه به افزایش قیمت‌های جهانی افزایشی نداریم و روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ تن گوشت منجمد گوساله به قیمت هر کیلو ۲۲ هزار تومان گوشت سردست گوساله و ۲۳ هزار تومان گرد گوساله توزیع می‌شود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران همچنین از توزیع روزانه ۱۵۰ تا۲۰۰ تن مرغ منجمد به قیمت کیلویی ۶هزار و ۲۰۰ تومان در پایتخت خبر داد.

کد مطلب: 103737
 
Share/Save/Bookmark