میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳
 
 
زنده باد مخالف من !
حسين قديانی فرزند شهید و روزنامه نگار باسابقه انقلابی و مطرح کشورمان که مطالب متعدد و متنوع او علیه جریان ضدانقلاب طرفداران...

حسين قديانی فرزند شهید و روزنامه نگار باسابقه انقلابی و مطرح کشورمان که مطالب متعدد و متنوع او علیه جریان ضدانقلاب طرفداران زیادی دارد، حالا با شکایت رئیس جمهور راهی زندان شده است.
در حکم اول قدیانی، به « ۶ ماه حبس تعلیقی» بسنده شده بود، اما معاونت حقوقی دولتی که رئیس آن از بستن دهان منتقد، پناه به خدا برده بود، با اعتراض به حکم اولیه، شش ماه حبس را از «تعلیقی» به «قطعی» تغییر داد!
این شکایت و محکومیت به دلیل متنی که ایام اربعین سال ۹۶ در واکنش به کم لطفی خانم مولاوردی نسبت به عظمت حماسه اربعین حسینی از سوی قدیانی منتشر شده بود، صورت گرفته است. اینکه بنا باشد صرف نگارش یک یادداشت ، یا نظر روزنامه نگاری که تعهد و تخصص آن بر همگان اثبات شده است راهی اوین شود بدعتی است که قطعا در آینده دامان اهالی دلسوز و انقلابی قلم را خواهد گرفت. دستیار سابق رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی خود ناقض حق شهروندی یک روزنامه نگار است و این از تلخ ترین طنز هایی است که به لطف دولت تدبیر و امید این را نیز به چشم دیدیم.نکته حائز اهمیت این است که حتی یاران این دولت در به موفقیت رسیدن نیز از گزند بستن دهان ها و شکستن قلم ها در امان نماندند و حسین دهباشی نیز قربانی حزب و جریانی شده است که دائما شعار زنده باد مخالف من شان ، گوش فلک را در ایام انتخابات کر می کند.
بستن دهان منتقدین راهی نیست که بتواند یک جریان را به موفقیت برساند ، بارها مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بارها در سخنرانی هایشان مسئولین را به سعه صدر و تحمل بالا در برابر منتقدین و جریان انقلابی توصیه فرمودند که گویا این مطالبه رهبر انقلاب نیز مانند تمام مطالبات ایشان توسط دولت به زمین مانده است. ای کاش دولت در برابر اهانت های سلبریتی ها و چهره های غرب زده به بنیان های اخلاقی ، اجتماعی و انقلابی نیز مانند منتقدین دلسوز حساس باشد و پیگیری قضایی داشته باشد.و نکته آخر : پناه می برم به خدا از بستن دهان منتقدین ... 

نویسنده:محمود آصفی

کد مطلب: 110766
 
Share/Save/Bookmark