میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱
 
 
شعار مراسم یوم الله ۱۳ آبان ۹۸
استکبارستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر ضرورت حضور همه قشر‌های جامعه در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا، به‌عنوان شعار ملی مراسم ۱۳ آبان سال جاری انتخاب ‌شده است.
نصرت‌الله لطفی در جلسه ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم در این مقطع حساس، آنچه موردنیاز نظام اسلامی است تنها با یک جلسه و یا سخنرانی محقق نخواهد شد ازاین‌رو بصیرت افزایی و روشنگری نیرو‌های ارزشی و انقلابی را طلب می‌کند.
وی بیان کرد: از امروز تا روز ۱۳ آبان تمام سخنرانی‌ها، همایش‌ها، مقاله و فعالیت‌های رسانه‌ای باید حول محور ضرورت استکبارستیزی و آثار و برکت‌های جبهه مقاومت باشد.
وی بابیان اینکه در ۱۳ آبان اتفاق‌های مهی از جمله تبعید حضرت امام (ره)، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ رخ ‌داده است، گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی که به تایید شورای نگهبان نیز رسید، ۱۳ آبان هر سال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهان خوار نام‌گذاری شده است. لطفی اذعان داشت: به علت ضعف عملکرد ما فقط یک وجه از این مناسبت که مربوط به دانش آموزان است، پررنگ و برجسته است. وی ادامه داد: این فرهنگ‌سازی صورت گرفته که وقتی می‌گوییم ۱۳ آبان یعنی روز دانش‌آموز و قشر‌های دیگر جامعه سهمی ندارند.
لطفی تصریح کرد: ما به دانش آموزان به‌عنوان آینده‌سازان کشور افتخار می‌کنیم و به‌طور حتم باید با نهایت احترام گرامی داشته شوند، اما ۱۳ آبان متعلق به همه مردم است. وی خاطرنشان کرد: سال گذشته که دشمن شروع تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری را در روز ۱۳ آبان قرارداد، در مقایسه با سال‌های قبل از آن، باشکوه‌ترین مراسم ضد استکباری را با مشارکت همه قشر‌ها در اقصی نقاط کشور شاهد بودیم.

کد مطلب: 111189
 
Share/Save/Bookmark