میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹
 
 
سردار سلامی:
مبازره علیه آمریکا با شهادت سردار سلیمانی جهانی شد
مبازره علیه آمریکا با شهادت سردار سلیمانی جهانی شد
 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مبازره علیه آمریکا با شهادت سردار سلیمانی جهانی شد گفت: این خطای بزرگ آمریکایی‌ها بود، البته این سنت آمریکا است که بر اثر خطاهای خود شکست بزرگی را می‌خورد.
سردار حسین سلامی در کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر ضمن تسلیت به مناسبت به شهادت سردار سلیمانی، شهدای کرمان و سقوط هواپیمای مسافربری اظهار داشت: بوشهر مشرق مقاومت و محل طلوع خورشید مقاومت و مبارزه علیه استعمار از قرن‌های قبل است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بوشهر را زادگاه نبرد و مجاهدت علیه متجاوزان و اشغال گران عنوان کرد و ابراز داشت: این استان سینه ستبر امت اسلام در مقابل دشمان و صخره تسخیر ناپذیر مقاومت و ثبات ایران در مقابل اشغالگران است.
وی بوشهر را مغرب قدرت‌های استعماری و استکباری و محل غروب و مدفنی برای آنها دانست و گفت: بوشهر حماسه باشکوه ایستادگی مردمان ایران اسلامی به مدد عالمان بزرگ آن که روح مقاومت و ثبات قدم و جهاد را بر پیکره این مرز و بوم جاری کردند و شهادت رئیسعلی دلواری در مقابل انگلیس که بیرق دار فراموش نشدنی تاریخ مبارزاتی است گواهی بر صدق این گفتار است.
سردار سلامی با اشاره به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای خلیج فارس گفت: این همان احیای نماد و احیای همان پرچم است، بوشهر همان جایی است که دست و پای مبارزان قطع می‌شود. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رشادت‌های سرداران استان بوشهر در طول تاریخ مبارزاتی علیه استکبار گفت: سرداران بزرگی همانند نادر مهدی و بیژن گرد از پیشتازان شکستن هیمنه استعمار و استکبار در این سرزمین هستند، مردم بوشهر صادق هستند و اهل وعده صادق می‌باشند.
وی با بیان اینکه گرفتار شدن آمریکایی‌ها در طوفان طبس نشانه‌ای از نصرت الهی بود گفت: ملت ایران به برکت شهیدان از آن جنگ جهانی هشت ساله با افتخار عبور کرد و این نشان تجلی و نزول این نصرت‌های الهی بود زیرا خداوند اطمینان را در این قلب‌ها ایجاد کرد.
وی بیان داشت: همه ما دیدیم که دشمنان از آسمان و زمین تهاجم فرهنگی بی سابقه‌ای بر ملت ایران به ویژه بر جوانان بکار گرفتند تا آنها را به خیابان‌ها بیاورند و در مقابل نظام قرار دهند.
سردار سلامی افزود: ملت ایران در مراسم شهادت سردار سلیمانی با هر تفکر سیاسی و هر چهره‌ای آمدند و همانند یک روح در بدن، دریایی از انسانی مواج و خروشان ساختند. آن‌ها با اینکه می‌دانستند رئیس جمهور آمریکا آنها را تهدید کرده است اما فریاد انتقام سر می‌دادند و از هیچ چیزی نمی‌ترسیدند. وی بیان داشت: باز هم هشدار می‌دهم که همه اشرار عالم دست از شرارت بردارند و رژیم‌های متحد مراقب باشند اشتباه آمریکا را تکرار نکنند؛ ما دیگر در هیچ عرصه‌ای نگران نیستیم و دشمن را پشت سر گذاشتیم و اکنون سربلند و سرافراز هستیم. سردار سلامی گفت: امروز در پرتو رهبری که همه دغدغه او عزت مسلمانان است این امت و این ملت به پیش می‌رود و دشمنان ما نیز فرسوده و نگران هستند؛ آن‌ها آب در لانه‌های خود کردند و سیلابی در جهان شروع شده است و مطمئن هستیم که در آینده نه چندان دور آنها را با خود خواهد برد.

کد مطلب: 112458
 
Share/Save/Bookmark