میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
 
 
ننجون: در سیاست روز می‌مانم
من و اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی همینجا می‌مانیم و به آمریکا نمی‌رویم تا آب را همانجا بریزند که...

من و اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی همینجا می‌مانیم و به آمریکا نمی‌رویم تا آب را همانجا بریزند که می‌سوزد.
به گزارش قارقارنیوز، "ننجون" - مشاور مدیرمسئول روزنامه سیاست روز و مسئول کوبیدن مشت به دهان آمریکای جهانخوار در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: مقامات آمریکای جهانخوار از دیروز بنده را خسته کرده اند و هی اصرار می‌کنند که به آمریکا بیا اما تا این تحریم ناجوانمردانه برداشته نشود من همینجا می‌مانم و جایی نمی‌روم.
وی خاطرنشان کرد: شنیده‌ام یکی از مدیران مسئول مطبوعات هم در اظهارنظری قاطعانه و دشمن‌شکن اعلام کرده که به آمریکا نخواهد رفت و بنده از همین تریبون از ایشان دعوت می‌کنم که هماهنگی به عمل بیاید تا با همدیگر به آمریکا نرویم و آنها هم آب را جایی بریزند که از اول قرار بود، بریزند.
ننجون با تکذیب خبر عقد قرارداد پنج ساله ستون طنز با روزنامه "نیویورک‌تایمز" تاکید کرد: بنده آنقدر به آقایان حدادعادل و لاریجانی و همچنین برادر پزشکیان و وزیر بهداشت علاقمندم که محال است بروم درباره سیلوستراستالونه و ترامپ، طنز بنویسم.
وی در پایان با نشان دادن یک شیلنگ عتیقه که پیش از آن با همان وسیله به آسیاب استکبار جهانی آب می‌ریخت، گفت: رابطه من و آمریکا قبل از "ترامپ" هم شکرآب بود و مدت‌هاست که آب‌های موجود را در آسیاب روسیه می‌ریزم.
ننجون در پایان از مطبوعات فتنه‌گر خواست ماجرای سفر "ننجون" به آمریکا را سوژه نکنند و به جای این حاشیه‌سازی‌ها کمی از فعالیت‌های وزیر بهداشت تعریف کنند.

کد مطلب: 98417
 
Share/Save/Bookmark