میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
چهل سال پیش به من اتهامات واهی می‌زدند اما چون من روحیه ورزشکاری داشتم جواب نمی‌دادم...

عباس جدیدی تکذیب کرد
چهل سال پیش به من اتهامات واهی می‌زدند اما چون من روحیه ورزشکاری داشتم جواب نمی‌دادم.
صبح امروز "عباس جدیدی" - کشتی‌گیر پیشکسوت و عضو اسبق شورای شهر - در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: چهل سال پیش من درباره شکست شاخ بزغاله توسط هنرمندان سخن گفته بودم ولی عوامل بیگانه و رسانه‌های معاند با تغییر نام "بزغاله" به "بز" بنده را تخریب کردند. وی در حالی که در جمع خبرنگاران یک بزغاله را از زیر میز بیرون آورده بود از رفتار ناجونمردانه برخی از اهالی رسانه انتقاد کرد و با یک حرکت شاخ بزغاله را شکست و گفت: حالا بروید به هنرمندان مدعی بگویید اینجوری شاخ بزغاله را می‌شکنند.
گفتنی است در پایان این مراسم، "جمعیت حامیان محیط‌زیست و حیات وحش علی‌الخصوص بزغاله" در برابر ساختمان این نشست خبری دست به تحصن زدند و شکستن شاخ بزغاله بینوا را محکوم کردند.
در همین راستا روابط عمومی نشست خبری استاد عباس جدیدی با تاکید به نوع قرار گرفتن ایشان و بزغاله و اشاره به زاویه بدن، هرگونه شکستن شاخ بزغاله را تکذیب کرد و از رسانه‌ها خواست اینگونه شوخی‌های استاد را جدی نگیرند. 

اعدام را بابک زنجانی کردند
یکی از مسئولان پرونده "ب.ز" ملقب به بابک زنجانی که چهل و پنج سال پیش به اتهام اختلاس دستگیر شده بود با تکذیب خبر اعدام وی به خبرنگاران گفت: ما هنوز بررسی‌های لازم را انجام نداده‌ایم و تا مشخص نشود کی برده و کی خورده و کی چقدر برده و کی چقدر خورده و کی چقدر قرار بوده ببرد که نبرده و کی قرار بود بخورد که هنوز نخورده و... بابک زنجانی، اعدام نخواهد شد.
وی افزود: چند بار تصمیم گرفته‌ایم "اعدام" را "بابک زنجانی" کنیم تا کمی از توقعات مردمی برآورده شود ولی فایده‌ای ندارد و مردم تا وقتی بابک زنجانی را بالای چوبه دار نبینند انگار دلشان آرام نمی‌شود.
وی در پایان با اعلام این مطلب که امروز با بیست سی هزار میلیارد تومان، یک بستی چوبی دوقلو هم نمی‌دهند خواستار آزادی بی‌قید و شرط ایشان شد.

کد مطلب: 98507
 
Share/Save/Bookmark