میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
 
 
سرپرست بانک مشترک ایران و ونزوئلا مطرح کرد؛
آمادگی بانک مشترک ایران و ونزوئلا برای تأمین مالی تولیدکنندگان
آمادگی بانک مشترک ایران و ونزوئلا برای تأمین مالی تولیدکنندگان
 
سرپرست بانک مشترک ایران و ونزوئلا در بازدید از کارخانه لبنیات و بستنی دومینو از اعلام آمادگی بانک برای تأمین نقدینگی مورد نیاز حوزه تولید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بانک مشترک ایران و ونزوئلا، در این بازدید سعید مستشار با تأکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های موجود به منظور تعامل هر چه بیشتر با مشتریان گفت: به لحاظ استانداردهای بانکی، ساختار مالی بانک از وضعیت مطلوب و مناسبی برخوردار است و این مهم جز نقاط قوت بانک به شمار می‌رود و همین مزیت پتانسیل خوبی را برای تأمین مالی حوزه تولید پدید آورده است.
وی با اشاره به ارایه کلیه خدمات ریالی و ارزی به مشتریان، از آمادگی کامل بانک برای ارایه خدمات مختلف بانکی از جمله مشارکت بانک در تأمین مالی زنجیره تولید و فروش تولیدکنندگان؛ تامین نقدینگی مورد نیاز تولید و ... خبرداد و همچنین افزود: تلاش برای به گردش درآوردن چرخ توسعه درکشور به واسطه تقویت تولید داخل و همچنین کمک به رونق این حوزه در جرگه سیاست‌های بانک مشترک ایران و ونزوئلا به شمار رفته و در این مسیر از تمام توان سیستم بانک بهره خواهیم گرفت.
در ادامه این مراسم حسن پایداری نماینده شرکت لبنیات و بستنی دومینو با اشاره به شروع فعالیت این شرکت از سال ۹۰ به تشریح دستاوردهای تولید بستنی در داخل کشور پرداخت و گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰ درصد از بازار کل کشور در اختیار این شرکت است و تلاش شده تا با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا؛ محصولاتی متنوع و با کیفیت بالا برای مصرف‌کنندگان تولید کنیم.
پایداری همچنین از افزایش ظرفیت تولید بستنی و توسعه تولید محصولات لبنی خبر داد و گفت: از لحاظ کیفیت تولید و همچنین تنوع موجود در بستنی، فاصله نزدیکی با کشورهای پیشرفته دنیا داریم.
کد مطلب: 109921
 
Share/Save/Bookmark