میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۴۶
 
 
خيابان‌هاي همچنان شاد ايران
خيابان‌هاي همچنان شاد ايران
 

جشن صعود و یک حماسه و پیروزی دیگر. مردم شريف ايران بعد از حماسه آفريني در انتخابات رياست جمهوري و برگزاري جشن اين حماسه بزرگ، روز گذشته باز هم جشن پيروزي گرفتند و اين بار جشن صعود به جام جهاني فوتبال.
این همان تیمی بود که برای رفتنش به جام جهانی مردم ايران همگي دعا كردند تا در عرصه ورزش نيز همچون سياست، ايران عزيز سربلند باشد كه اينگونه شد. البته اگرچه حالا باز هم هستند آنهایی که پیشاپیش می آیند و این برد را به نام خود سند می‌زنند اما همچون انتخابات رياست جمهوري كه مردم برنده واقعي بودند در اين پيروزي نيز مردم ايران كه سالها‌ است ناكامي‌هاي فوتبال را ديدند و تحمل كردند و دست از حمايت نكشيدند صاحب اصلي اين پيروزي هستند.
مردم بهتر از همه می دانند حالا که در جام جهانی هستند، قدرشناس چه كساني باشند؛ متشكريم آقای کي‌روش، متشكريم بچه های عزیز تیم ملی و سپاس برای اینکه جنگیدید تا شادی را به ملت ایران هديه کنید. اینکه مردم حالا در خیابان های سراسر ایران شادي كنند و به جهانيان فخر بفروشند.
در آخر تیمی که قبل از بازی ها مشکلات بسیاری داشت با همدلی به جام جهانی رسید. سرانجام لذت یک روز شادی را چشیدند و مردم شادمان به خیابان ها ریختند برای جشن پیروزی. رسیدن به امتیاز ۱۶ یک رویداد بزرگ بود. قوچان‌نژاد که برخي مربیان سرشناس می گفتند با دلالی به تیم ملی رسیده، ستاره بزرگ فوتبال‌مان شد و ما را به جام جهانی رساند. این پایانی بود بر دوره سیاه ناکامی‌هاي فوتبال. و در آخر تكرار مي‌كنيم رمز موفقيت فوتبال ما و البته پيشرفت كشور در اتحاد و همدلي است.

کد مطلب: 81939
 
Share/Save/Bookmark