داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۳۲
 
 
كشتار در ويرجينيا
دعوا بر سر يك خانه ، سومين كشتار تكان دهنده يك ماه اخير در آمريكا را رقم زد و مرد جنايتكار ، بلافاصله با شليك گلوله از پا درآمد.
به گزارش سي ان ان : عصر يكشنبه مردی که تپانچه در دست داشت در شهر لوئیزاي ايالت ويرجينياي آمريكا ، خون به پا كرد.به دنبال تيراندازي وي ، دو نفر در دم جان باختند و چهار نفر به شدت زخمي شدند.
مرد عصيانگر كه خود را در محاصره ماموران مي ديد مي خواست به آنان هم شليك كند كه هدف قرار گرفت و کشته شد.این جنايت در نزدیکي جاده کنتس میلئ - 60 مایلی غرب ریچموند - شكل گرفت و سرگرد دانی لوی از پلیس لوئیزا ، علت اصلي بروز آن را دعوا بر سر مالکیت یک خانه عنوان كرد.وی بدون اشاره به نام مرد آدمكش افزود : بين زخمياني كه در بیمارستان شارلوتسوی لوئیزا بستري هستند یک زن نیز به چشم مي خورد و حال آنان وخيم است.
پنجشنبه گذشته نيز يك نظامي آمريكايي كه به تازگي از عراق به كشورش برگشته بود همسر باردار و فرزندش را از پا درآورد و بلافاصله خودكشي كرد.آن شب به پليس «مدیسون» یالت «ویسکانسین» آمریكا خبر رسيد مردي جوان به نام «ولس ماگ دساز» خانواده‌اش را به گلوله بسته و بلافاصله خودكشي كرده است.سپس ماموران به سرعت به خانه«ولس» رفتند و با پيكرهاي خونين وي و همسر و فرزندش رو به رو شدند.بستگان اين مرد در بازجويي ها گفتند «ولس» عضو ارتش آمريكا بود و مشکل مالی نداشت.وي اما در بازگشت از عراق، به شدت افسرده و پرخاشگر شده بود و به نظر مي رسد به همين دليل دست به جنايت جنون آميز زد.
همچنين 13 مرداد امسال کارگری مسلح ، یک کارخانه تولید نوشابه را در ایالت «کنکتیکت» آمریکا به خون کشید و بلافاصله پس از جنایت خودکشی کرد.
کد مطلب: 48611
 
Share/Save/Bookmark