میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۲۹
 
 
مقصد علي كريمي بعد از پرسپوليس كجاست؟
مقصد علي كريمي بعد از پرسپوليس كجاست؟
 

اظهارات علي كريمي در پايان بازي پرسپوليس ـ‌الهلال عربستان به معناي خداحافظي اين بازيكنان با فوتبال ايران است بازيكني كه اصولا وقتي به غريزه خشمگين خود برمي‌گردد چيزي جلودارش نيست. علي كريمي در واكنش به شعارهايي كه عليه‌اش مي‌دادند، اعلام كه هواداران اين ۳ بازي را تحملش كنند و او از پرسپوليس جدا خواهد شد.
علي كريمي با وجود سن و سال بالا مشتريان پروپاقرصي در ايران و حتي خارج از كشور دارد. اولين مقصدي كه براي علي كريمي در نظر گرفته شده شگفت‌زده‌تان مي‌كند. دوستان نزديك علي كريمي مي‌گويند او به احتمال زياد به شهر انزلي خواهد رفت تا در ملوان بازي كند و علت اصلي اين تصميم نزديكي او با مازيار زارع و پژمان نوري است، بازيكناني كه قصد كرده‌اند امسال همه ستاره‌هاي انزلي‌چي را در ملوان جمع كنند كاري كه البته با توجه به شرايط مالي ملوان با اما و اگر زيادي مواجه است.
اما براي علي كريمي مقصدهايي هم قابل پيش بيني است يكي از آنها ليگ هندوستان است كه امسال به دنبال سرمايه‌گذاري بيشتر در فوتبال به دنبال ستاره‌هاي خارجي است و البته علي كريمي يك گزينه بالقوه براي آنهاست گرچه زندگي در هند دشواري‌هاي خود را دارد و كريمي اين كشور را به عنوان مقصد ايده‌آل قبول ندارد.
شايعه ديگر در مورد ليگ آمريكاست كه سال‌هاست گفته مي‌شود كريمي به جا خواهد رفت. اما شدت رقابت و بازي فيزيكي در آمريكا به حدي است كه حضور كريمي در آن سطح از آمادگي كمي دشوار به نظر مي‌رسد بنابراين شايد اگر كريمي بخواهد در خارج از ايران به فوتبال ادامه دهد گزينه‌هاي عربي شايد بهترين انتخاب باشند جايي مثل قطر و حتي امارات كه كريمي همچنان هواخواهان خود را در آنجا دارد.
حضور كريمي در سايپا هم بعيد نيست. با توجه به حضور يكي از دوستان بسيار نزديك حبيب كاشاني در اين تيم و رابطه خوب كاشاني و كريمي اينجا هم مي‌تواند يك مقصد نزديك باشد ...
تصميم‌گيري علي كريمي براي آينده كار راحتي نيست اما به احتمال زياد اتفاق خواهد افتاد چيزي كه باعث تاسف است اين است كه علي كريمي در مرحله دوم بازگشت هم موفقيت قابل توجهي در پرسپوليس كسب نكرد و با ناراحتي از تيم جدا شد. درست مثل دفعه پيش كه به عنوان بمب نقل و انتقالات پرسپوليسي شد.

کد مطلب: 73460
 
Share/Save/Bookmark