دوشنبه ۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷
کد مطلب : 123725
وزیر کشور:

تراکم حضور در اربعین زیاد خواهد بود

وزیر کشور با بیان اینکه تمام پیش‌بینی‌ها برای رفاه زائران اربعین از سوی ایران و عراق اندیشیده شد، گفت: حجم زیادی از مردم کشور عازم این سفر هستند به همین دلیل تراکم زیادی خواهیم داشت.
احمد وحیدی وزیر کشور در ششمین روز از هفته دولت برای افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه عمرانی و طرح اقتصادی وارد کهگیلویه و بویراحمد شد.
افتتاح پروژه‌های مختلف از جمله کمربندی یاسوج به اصفهان، کارخانه بازیافت زباله، هنرستان شهید اکابری چرام و‌ کلنگ‌زنی فاز سوم باند دوم مسیر بوستان به کوپن از جمله برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر کشور به این استان است.
وزیر کشور در بدو ورود به یاسوج گفت: کارنامه دولت، درخشان است و توانسته است شرایط را از یک ریل معیوبی بر یک ریل سالمی بیندازد و همانند یک قطار هرچه جلوتر رود سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.
احمد وحیدی اظهار داشت: اصلاحات مهم اقتصادی صورت گرفته که بسیار مهم است و منابعی که برای سرمایه‌گذاری‌ها پیش‌بینی شده بود در سال گذشته اختصاص داده شد. وی با اشاره به اینکه نرخ تورم نزولی است و در واقع به معیشت مردم کمک می‌کند، ادامه داد: دولت و در رأس آن رئیس جمهور در میدان هستند که خواسته‌های مردم کشور را جبران کنند.
وحیدی بیان کرد: دولت در کنترل بیماری کرونا کاملاً موفق بوده و در اصلاحات اقتصادی گام‌های بزرگی برداشته است و در سفر به استان‌ها و ارتباط با مردم درک عمیق‌تری از نیازهای مردم به‌دست آمده است.
وی ابراز کرد: پروژه‌های بسیار مهمی در این سفرها تصویب شده است و منابعی که مربوط به سال گذشته بود تقریباً همه تخصیص یافته است و منابع سفرهای مربوط به این دوره از سال نیز در حال تخصیص است و به‌زودی نهایی می‌شود.
وزیر کشور تأکید کرد: یک‌هزار میلیارد تومان در خصوص سفرهای رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد تخصیص پیدا کرده است که می‌تواند سبب تحول در این منطقه شود.
وحیدی درباره پیاده‌روی اربعین و حضور مردم ایران در این آیین مذهبی بیان کرد: پیش‌بینی‌های لازم از سوی ایران و عراق اندیشیده شدهاست ‌و تلاش همه دست‌اندرکاران این است که زائران بتوانند این سفر را با رفاه کامل انجام دهند.
وزیر کشور تصریح کرد: حجم زیادی از مردم کشور عازم این سفر هستند به همین دلیل تراکم زیادی خواهیم داشت. وی از مردم خواست در مدیریت سفر به‌گونه‌ای اقدام کنند که بتوانند در فواصل مختلف سفر را انجام دهند و همه را برای روز و روزهای مانده به اربعین نگذارند.
https://siasatrooz.ir/vdchixnzm23niqd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما