شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹
کد مطلب : 124416

سنگ تمام شیرازی‌ها در تشییع پیکر شهید طلبه مدافع امنیت

آئین تشییع پیکر شهید طلبه حجت‌الاسلام محمد مؤیدی دیروز با حضور اقشار مختلف مردم، باشکوهی خاص در معالی‌آباد برگزار و شیرازی‌ها برای این شهید طلبه که خادم مردم، مدافع حرم، جهادگر و کشاورز بود سنگ تمام گذاشتند.
به گزارش تسنیم، مراسم تشییع پیکر شهید طلبه محمد مؤیدی از مدافعان امنیت که به‌دست اغتشاشگران به شهادت رسید ‎دیروز با حضور مردم ولایت‌مدار شیراز، مقامات سیاسی و انتظامی استان از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در محل شهادت این شهید در خیابان معالی‌آباد از پل بصیرت و مقابل مسجد شهید دستغیب آغاز شده است و تا پارک ملت ادامه دارد.
شرکت‌کنندگان در آیین وداع با شهید امنیت در حالی که پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی و دست نوشته‌هایی با مضمون‌های گوناگون از جمله «اغتشاشگر در خون شهدا شریک است»، اقدامات آشوبگران داعشی را محکوم و خواستار پایان فوری مماشات با اغتشاشگران شدند.
براساس وصیت این شهید، پیکر او به شهرستان بیضا منتقل و در حسینیه‌ای در این شهر به خاک سپرده شد. محمد مؤیدی شامگاه سه‌شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱ در برخورد کوکتل مولوتوف به سر توسط اغتشاشگران در خیابان معالی‌آباد شیراز به شهادت رسید.
شهید محمد مؤیدی طلبه بسیجی به‌گفته دوستان جهادگرش ۲۰ سال کنار مردم بود و به آن‌ها خدمت‌رسانی می‌کرد. وی در سیل خوزستان، شیراز، لرستان و زلز‌له‌های سی‌سخت و سرپل‌ذهاب خودجوش و آتش به‌اختیار به مردم خدمات‌رسانی می‌کرد.
این طلبه ۳۷ ساله علاوه بر کار طلبگی و جهادگری، کشاورز‌ی هم می‌کرد و بخش زیادی از درآمد کشاورزی‌اش، صرف کمک به فقرا و مستمندان می‌شد. وی در شیوع کرونا هم با تمام وجود پای کار بود و به مردم و بیماران خدمات‌رسانی می‌کرد.
https://siasatrooz.ir/vdcfyjdyvw6d0ja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما