دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۲
کد مطلب : 127190
شهردار تهران خبر داد:

 23 دستگاه اتوبوس تولیدی گروه بهمن وارد ناوگان حمل و نقل می‌شود 

 23 دستگاه اتوبوس تولیدی گروه بهمن وارد ناوگان حمل و نقل می‌شود 
شهردار تهران گفت: با توجه به قرارداد شهرداری تهران با گروه بهمن امروز 23 دستگاه اتوبوس شهری شرکت اسنا وارد ناوگان حمل و نقل شهری می‌شود. 
امروز در مراسم بهره برداری از طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران 23 دستگاه اتوبوس جدید از سوی شرکت اسنا تحویل شهرداری تهران شد.
این اتوبوس‌های مدرن و پیشرفته در آستانه شروع سال تحصیلی و افزایش تقاضای سفرهای شهری در اختیار شهرداری قرار گرفتند.
علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران گفت: با توجه به قرارداد شهرداری با شرکت اسنا هم اکنون 23 دستگاه اتوبوس شهری این شرکت وارد ناوگان حمل و نقل شهری می‌شود. 
جلیل هاشمی مدیرعامل شرکت اسنا نیز در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه قرارداد ما با شهرداری تهران 500 دستگاه اتوبوس شهری 12 متری بوده است که هم اکنون بر طبق تعهد 23 دستگاه از این اتوبوس را تحویل شهرداری تهران دادیم که طبق زمان بندی اردیبهشت و خردادماه سال آینده مابقی اتوبوس ها را نیز به شهرداری تهران تحویل می‌دهیم.
 هاشمی در ادامه بیان داشت: شرکت اسنا توانسته با داخلی سازی اتوبوس‌های شهری نقش و سهمی مهم در نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری داشته باشد.
گفتنی است؛ اتوبوس شهری 12 متری اسنا، یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین اتوبوس‌های شهری در ایران است که توسط شرکت اسنا طراحی و تولید شده است. این اتوبوس با طول 11.98 متر، عرض 2.55 متر و ارتفاع 3.2 متر، فضای بسیار مناسبی را برای جابجایی مسافران در محیط شهری فراهم می‌کند.
از نظر ایمنی نیز اقدامات موثری صورت گرفته است. نصب دوربین‌های مداربسته در داخل و خارج اتوبوس برای نظارت بر عملکرد راننده و مسافران، استفاده از شیشه‌های ایمنی لمینت شده، تعبیه سیستم اعلام و اطفای حریق و کپسول‌های آتش‌نشانی، نصب دکمه‌های اضطراری و غیره از جمله این اقدامات هستند.
اتوبوس شهری 12 متری اسنا با بهره‌گیری از فناوری جدید در صنعت خودروسازی، محصولی مناسب برای ناوگان حمل و نقل عمومی کشور به شمار می‌رود که می‌تواند نیازهای جامعه شهری ایران را برآورده کند.
در مجموع، در طراحی داخلی اتوبوس اسنا نیز تمام تلاش برای ارائه بالاترین استانداردهای راحتی به مسافران صورت گرفته است. اتاقک راننده با صندلی قابل تنظیم و تکیه‌گاه دست و کمربند ایمنی 3 نقطه‌ای، فضایی ارگونومیک برای کار راننده فراهم کرده است. 
یادآور می شود؛  اسنا نیز به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن است که پیش‌تر نیز 100 دستگاه اتوبوس سفارشی شهرداری تبریز و اتوبوس‌های 18 متری جدید برای خطوط اتوبوس‌رانی مشهد به‌موقع توسط شرکت اسنا تحویل داده شده‌اند.
https://siasatrooz.ir/vdchwqnzv23nizd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما