کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

فرار پرسپولیس از شکست در لحظه آخر با گل یک‌ تازه‌وارد

9 آبان 1394 ساعت 7:57


دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربي هشتاد و يكم پايتخت با نتیجه تساوی به پایان رسید.
دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ ديروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد، دیدار که با نتیجه تساوی یک - یک پايان یافت. جابر انصاری در دقیقه ۴۹ برای استقلال گلزنی کرد و بنسون در دقیقه ۵+۹۰ گل پرسپولیس را زد.
در این دیدار پرویز مظلومی برای تیم استقلال مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، خسرو حیدری، جابر انصاری و سجاد شهباززاده را از ابتدا راهی میدان کرد. ۱۱ بازیکن برانکو ایوانکویچ برای هم سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه و مهدی طارمی بودند. هشتادویکمین دربی با حضور ۹۰ هزار تماشاگر در زير باران شديد برگزار شد.
نيمه اول اين بازي بدون گل به پايان رسيد تا دو تيم به رختكن بروند و مربيان آنها تمهيدات لازم را در نيمه دوم براي تيم‌هاي خود در نظر بگيرند.
هرچند در نيمه اول موقعيت‌هاي زيادي براي بازيكنان دو تيم مهيا شد اما هيچكدام نتوانستند از اين موقعيت‌ها استفاده لازم را ببرند.
يكي از دلايل ناكامي‌هاي پرسپوليس در دست نيافتن به گل درخشش رحمتي درون دروازه استقلال بود كه باعث شد چندين خطر جدي را مهار كند.
با آغاز نيمه دوم بازي هر دو تيم در پي دستيابي به گل بودند اما اين استقلال بود كه توانست در دقيقه ۴۹ گل اول را به سود خود ثبت كند.
در دقیقه ۴۹ خسرو حیدری سانتری از سمت راست استقلال انجام داد که جابر انصاری توانست با ضربه سری زیبا اولین گل بازی را به ثمر برساند.
پس از دريافت گل از سوي پرسپوليس بازيكنان اين تيم حملات خود را براي جبران بيشتر كردند. فرصت براي جبران زياد بود اما همچنان به در بسته مي‌زدند.
بازي اينگونه نماند و سرانجام در دقيقه ۹۰+۵ طی رفت و برگشتی توپ به دروازه استقلالی‌ها وارد شد.گل پرسپولیس را جری بنگستون به ثمر رساند.


کد مطلب: 94161

آدرس مطلب :
https://www.siasatrooz.ir/fa/news/94161/فرار-پرسپولیس-شکست-لحظه-آخر-گل-یک-تازه-وارد

سیاست روز
  https://www.siasatrooz.ir