دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۴
کد مطلب : 125464

سربازان گمنام امام زمان «عج» ضامن اقتدار، امنیت و آرامش

سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از مولفه‌های قدرت اطلاعاتی و عملیاتی جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت و مقابله با تهدیدات است...
سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از مولفه‌های قدرت اطلاعاتی و عملیاتی جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت و مقابله با تهدیدات است. بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: سربازان گمنام امام زمان (عج) موجب سرافرازی امت اسلامی هستند، سربازان گمنام ما هستی خود را فدا می کنند و نام و نشانی نمی خواهند‌. (۱۴/۴/۱۳۶۶)
دشمنان نظام اسلامی در ۴۴ سال اخیر دسیسه ها و توطئه های فراوانی برای جمهوری اسلامی به کار بردند که بحمدلله با رهبری های حکیمانه امامین انقلاب حضور مقتدرانه ملت ایران و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) که چشمان بینا و بیدار نظام اسلامی هستند، نقشه های دشمنان نقش بر آب شد ، هر چه پیش می رویم توطئه های دشمنان پیچیده تر و ترکیبی می شود، ان شاءالله باهمین هوشیاری ها در آینده نیز تیر دشمن به سنگ خواهد خورد و مسیر زندگی مردم هموارتر خواهد شد چرا که امنیت زیرساخت همه ابعاد زندگی وازضروریات پیشرفت وتوسع کشوراست. امام خامنه ای( مدظله العالی) فرمودند:امنیت زیرساخت همه ابعاد یک جامعه است. حفظ و تامین این امنیت افتخاری است که نصیب سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
امروز بزرگترین سرمایه برای سربازان گمنام امام زمان(عج) اعتماد ولی معظم فقیه امام خامنه ای(مدظله العالی) است آنجا که فرمودند: من به وزارت اطلاعات اعتماد مستحکم دارم و نیز فرمودند: وزارت اطلاعات در حقیقت یک پایگاه عظیم مبارزه و جهاد است. سربازان گمنام در توفیقات سایر دستگاههای خدمتگزار هم نقش تعیین کننده دارند و از کار آن ها آسیب زدایی می نمایند، این مهم حضور شبانه روزی تعداد کثیری از نیروهای متعهد و متخصص را می طلبد و خدمات بزرگی که برای انقلاب انجام شده است ، حاصل همین تلاشها و حضور در صحنه مبارزه با دشمن است.
شکار و پایین کشیدن عبدالمالک ریگی که بطور وحشیانه ای دهها نفر از فرزندان این ملت را مظلومانه به شهادت رسانده بود، دستگیری و انتقال خود فروخته خائنی چون روح الله زم، ضربه زدن به جاسوسان داخلی و خارجی، شناسایی و خارج کردن عوامل نفوذ دشمن در سیستم اداری کشور، متلاشی کردن باندهای فساد مالی و رسوا کردن اختلاسگران در کشور، تقابل مستمر با سیستم های اطلاعاتی و جاسوسی دشمنان همچون سیا، ام آی سیکس و موساد و ...، خنثی کردن توطئه هایی که جهت ربایش یا خرابکاری در هواپیماها طراحی شده، متلاشی کردن باندهای مافیایی قاچاق مواد مخدر، کالا و ارز، دستگیری کسانی که قصد ورود به کشور و اجرای پروژه های انتحاری و ایجاد انفجار در اماکن و مراسمات ملی و مذهبی دارند، شناسایی تیم های مختلف پژاک، کومله، دموکرات، داعش و دیکر گروهک ها ،قبل ازهر گونه اقدام مخل امنیت، شناسایی و دستگیری تروریست های فراوان در ۴۴ سال اخیر و شناسایی عاملین یا محرکین خارجی و عوامل اجیر کننده آنها که بیشتر توسط سردسته مستکبران عالم یعنی آمریکا و رژیم نامشروع صهیونیستی بودند، شناسایی عناصر اصلی و باندهای محرک آشوبگران درپاییز سال جاری و شناسایی و دستگیری تعدادی از عوامل مسمومیت دانش آموزان دختر در کشور که دشمنان با تمام پیچیدگی و با چند واسطه این توطئه را در چندین استان اجرا کردندکه امید داریم تمام عاملان و مسببین این جنایت وحرکت غیر انسانی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی تحویل گردند.
ما به عنوان ملت ایران موارد فوق الذکر را طی سالیان طولانی به عنوان بخش کوچکی از زحمات سربازان گمنام را می بینیم اما زحمات فراوان و عملیات های پیچیده ای که برای شناسایی، کشف و ضربه زدن به عاملین توطئه های طراحی شده دشمن اجرا می شودوگاهی به مجروحیت وشهادت برخی از این عزیزان می انجامد را نمی دانیم. سربازان گمنام امام زمان (عج) شایدتنهاسیستمی هستند که هیچگاه تمام فعالیت ها و عملکردهای خود را بنا به مصالح ملی ، دلایل علمی ومنطقی وبمنظور جلوگیری از سوءاستفاده دشمنان، به اطلاع عموم نمی رسانند. یعنی گمنامی آنها نه تنها در نداشتن نام و نشان افراد بلکه شامل شرح وظایف آن ها نیز می شود. ایمان عمیق به خداوند متعال و پایبندی به آرمانهای نظام اسلامی و مصروف داشتن تمام توان برای عملیاتی کردن رهنمودهای امامین انقلاب در تمام عرصه ها از مشخصه های بارز سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
در تایید خدمات بزرگ سربازان گمنام فرمایش دیگری از فرماندهی معظم کل قوا در اسفند ماه ۱۳۸۹ پس از بازدید ۶ ساعته از واجا اشاره می کنیم، ایشان فرمودند: وزارت اطلاعات به همت نیروهای با ایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است و اکنون پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در عرصه جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است.

دکتر جهانبخش زنگنه تبار
https://siasatrooz.ir/vdcjmievxuqe8xz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما