سردار فدوی:

رزمایش‌ نیرو‌های مسلح وحشت به دل دشمنان انداخته است

4 بهمن 1400 ساعت 22:51


جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ایران، وحشت به دل دشمنان انداخته است، گفت: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح در قامت ارتش و سپاه و از طرفی حضور آن‌ها در رزمایش‌های مشترک با کشور‌های مختلف، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نگران کرده است.
سردار علی فدوی با اشاره به حضور نیروی دریایی سپاه و ارتش در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، گفت: حضور نیروی دریایی ارتش و سپاه در رزمایش‌های مرکب با کشور‌هایی مانند روسیه و چین، نشان‌دهنده قدرت دفاعی ایران است.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به انعکاس بین‌المللی حضور نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در قامت ارتش و سپاه در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، تصریح کرد: حضور در این رزمایش‌ها به‌ویژه مرکب، عکس‌العمل‌هایی را به همراه خواهد داشت.
فدوی با تأکید بر اینکه رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ایران، وحشت به دل دشمنان انداخته است، اضافه کرد: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح در قامت ارتش و سپاه و از طرفی حضور آن‌ها در رزمایش‌های مشترک با کشور‌های مختلف، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نگران کرده است. جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برگزاری رزمایش‌ها در نیرو‌های مسلح، امری بدیهی و هرسال به شکل دائم برای تحقق اهداف مختلف برگزار می‌شود. میزان


کد مطلب: 121442

آدرس مطلب: https://www.siasatrooz.ir/vdcba8b85rhb5ap.uiur.html

سیاست روز
  https://www.siasatrooz.ir