معاون اول رئیس‌جمهور:

برای تأمین کالاهای اساسی مردم مشکلی وجود ندارد

24 ارديبهشت 1401 ساعت 21:03


معاون اول رئیس‌جمهور گفت: برای تأمین کالاهای اساسی مردم مشکلی وجود ندارد و البته تغییر قیمت‌ها باعث شده که تقدم و تأخر در توزیع کالاهای به‌وجود آید.
محمد مخبر ظهر روز گذشته به منظور بررسی نحوه توزیع و قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از بازار مواد پروتئینی و میدان میوه و تره بار شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.مخبر در این بازدید که با همراهی استاندار تهران انجام شد، ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با مردم و کسبه این بازار به طور مستقیم از چگونگی تغییر قیمت‌ها و فراوانی و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه لبنیات، روغن، مرغ و تخم مرغ پس از اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه مطلع شد.
معاون اول رئیس‌جمهور در این بازدید میدانی که بیش از دو ساعت به طول انجامید، پس از شنیدن مشکلات و درد و دل‌های مردم و اصناف مختلف با اطمینان‌بخشی نسبت به توزیع و فراوانی کالاها در سطح کشور، دستورات لازم را برای حل مشکلات و درخواست‌های آنان صادر کرد.
مخبر در حاشیه این بازدید در گفت‌وگویی با خبرنگاران با اشاره به اثرات اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها بر زندگی مردم تأکید کرد: یارانه‌ای که به بخش زیادی از مردم داده شده، بیشتر از هزینه خانوار است و البته دولت در تلاش است تا با فراهم کردن تمهیدات لازم هیچ هزینه اضافه‌ای به اکثریت مردم تحمیل نشود.
وی درباره وضعیت توزیع و فراوانی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم خاطر نشان کرد: برای تأمین کالاهای اساسی مردم مشکلی وجود ندارد و البته تغییر قیمت‌ها باعث شده که تقدم و تأخر در توزیع کالاهای به‌وجود آید اما ظرف روزهای آینده به نقطه مطلوب خواهیم رسید.معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: در حال حاضر در توزیع مرغ مشکلی نداریم و روغن نیز در سطح کشور در حال توزیع است و کالاهای مورد نیاز مردم با فوریت در دسترس ایشان خواهد بود.


کد مطلب: 122552

آدرس مطلب: https://www.siasatrooz.ir/vdcenw8zwjh8wni.b9bj.html

سیاست روز
  https://www.siasatrooz.ir