میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷ ساعت ۱۸:۳۸
 
 
فصل نقل و انقال مديران عامل در باشگاهها !
رحمان نادري درگفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بر اساس تفاهمي كه بين دو باشگاه به وجود آمد از مديرعاملي باشگاه پيام به مديرعاملي ابومسلم منصوب شدم. سابقه انتقال بازيكن بين دو باشگاه وجود دارد، اما شايد براي اولين مرتبه است كه يك مديرعامل بين دو باشگاه جابه جا مي شود و از اين نظر نام من بايد در كتاب ركوردهاي جهاني گينس ثبت شود.

وي ادامه داد: براي من اين دو باشگاه تفاوت ندارد. آرزو دارم هر دو تيم موفق شوند زيرا امروز فقط با ورزش و به ويژه فوتبال مي توان جوانان را از ناهنجاري هاي اجتماعي دور نگه داشت. روز ديدار ابومسلم و پيكان لحظه به لحظه اخبار مسابقه پيام و استقلال اهواز را هم پيگيري مي كردم.

مديرعامل ابومسلم در مورد اينكه اين تيم در ليگ برتر باقي خواهد ماند يا نه گفت: تلاش بر اين است كه ابومسلم در آخر فصل رتبه اي تك رقمي به دست بياورد. البته مشكلات مالي امسال گريبان تمامي باشگاه ها حتي باشگاه هاي دولتي هم كه دغدغه اي در اين زمينه نداشتند را هم گرفت. با اين حال در تلاش هستيم با كمك دوستان مشكلات به حداقل برسد.

نادري در مورد وضعيت مالكيت باشگاه ابومسلم عنوان كرد: بر اساس تفاهمي كه بين ناصر شفق و مصطفي بني اسد ايجاد شد سمت مدير عاملي در اين باشگاه را پذيرفتم. قرار است بني اسد به تعهدات مالي خود پايبند باشد و شفق هم به دنبال حل اين مشكل است. اختلاف اين دو كمرنگ شده است. اميدوارم باشگاه ابومسلم پايدار باشد و دوستي اين دو نفر هم بيشتر از قبل مستحكم شود.
کد مطلب: 7246
 
Share/Save/Bookmark