میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱
 
 
سردار فدوی:
تشکیل دولت اسلامی کار طولانی مدت و پر زحمتی است
جانشین فرمانده کل سپاه بابیان اینکه تشکیل دولت اسلامی کار طولانی مدت و پر زحمتی است، گفت: باید با فعالیت گسترده زمان تحقق فرآیندهای مکتب انقلاب اسلامی را کاهش دهیم.
سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از نمایشگاه مکتب انقلاب اسلامی که در حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س) افتتاح شد، با بیان اینکه ۱۲ آذر سال ۱۳۷۹ فرآیندی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی برای دلدادگان انقلاب ترسیم شده است، گفت: این نمایشگاه همزمان با سالروز بیانات ایشان افتتاح شد و نشان می‌دهد که همه باید به روندی که مقام معظم رهبری بر روی آن تاکید داشتند، عمل کنیم.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه شامل دستاوردهای مجموعه‌هایی است که برای تحقق این مهم سال‌ها زحمت کشیده‌اند، گفت: مقام معظم رهبری ۵ فرآیند را به عنوان مکتب انقلاب مشخص کردند و ما باید با فعالیت گسترده در این عرصه، زمان تحقق ۵ فرآیند را کاهش دهیم.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دو مرحله از این فرایند تاکنون شکل گرفته است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ و تشکیل نظام اسلامی در سال ۵۸ در کشور ما تحقق یافت و از سال ۵۸ تاکنون (۱۴۰۰) که ۴۲ سال می‌گذرد ما در تلاش برای رسیدن به مرحله سوم یعنی تشکیل دولت اسلامی اما نه به معنای دولت و کابینه رئیس‌جمهور بلکه شامل شدن تمامی ارکان نظام در دولت اسلامی هستیم.
کد مطلب: 120730
 
Share/Save/Bookmark