میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴
 
 
وزیر فرهنگ در بازدید از نمایشگاه ایران ویژند:
به دنبال ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات فرهنگی با محوریت «پوشش عفیفانه» هستیم
به دنبال ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات فرهنگی با محوریت «پوشش عفیفانه» هستیم
 
محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران ویژند گفت: دبیرخانه کارگروه مد و لباس به دنبال آن است که بخشی از نیاز جامعه در حوزه پوشش عفیفانه را برطرف کند.

به گزارش سیاست روز و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در حاشیه بازدید از نمایشگاه ایران ویژند گفت: وزارت فرهنگ در دوره جدید به دنبال آن است که از استعدادهای حوزه فرهنگی و هنری به ویژه حوزه مد و لباس حمایت های لازم را به عمل آورد که در نتیجه شرایط مناسبی برای ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات فرهنگی با محوریت «پوشش عفیفانه» فراهم شود.


وی افزود: بدون تردید فعالیت‌ها و اقدامات وزارت فرهنگ در حوزه های مرتبط با عفاف و حجاب به این موارد اخیر محدود نمی‌شود و باید در این حوزه  شرایط تولید البسه عفیفانه را فراهم کنیم.


وزیر فرهنگ در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:  اینکه  

در مراکز خرید شهرهای بزرگ، لباس مناسب برای بانوان به سختی یافت می‌شود، اتفاق ناخوشایندی به حساب می آید و برهمین اساس دبیرخانه کارگروه مد و لباس با اقدامات برنامه ریزی شده به دنبال آن است که بخشی از نیاز جامعه در حوزه پوشش عفیفانه را برطرف کند.


عضو شورای عالی فرهنگی در پایان به مجموعه اقدامات دبیرخانه کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ اشاره و خاطرنشان کرد: آماده سازی بخش های رقابتی و غیر رقابتی نمایشگاه ایران ویژند و نمایشگاه بین‌المللی پوشاک سنتی جهان اسلام که در برج میلاد برگزار شد از جمله فعالیت های دبیرخانه کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.


گفتنی است، نمایشگاه فرهنگی ایران ویژند به همت کارگروه مد و لباس وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شده است.
کد مطلب: 123368
 
Share/Save/Bookmark