میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳
 
 
به مناسبت دهه مبارک فجر
رونمایی از کتاب کم حرف در فرهنگ سرای رسانه
کتاب کم حرف در آستانه دهه مبارک فجر در فرهنگ سرای رسانه معرفی و رونمایی می شود.

به گزارش سیاست روز و به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه ، نشست رونمایی و معرفی کتاب " کم حرف " در قالب دویست و شصت و هفتمین ویژه برنامه تخصصی " زرین قلم " به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در فرهنگ سرای رسانه برگزار می شود.
کتاب "بدون حرف " منتشر شده در سال 1401 انتشارات ایرانا رسانه و ازمجموعه شعرهای سپید به نویسندگی امیر حسین حیدری و با موضوع اجتماعی و عاشقانه تالیف شده است.
این کتاب سعی کرده است فرهنگ ساده نویسی را ترویج کرده تا مخاطبان با هر سطح دانش بتوانند دست به قلم شده و احساس و عواطف خود را به رشته تحریر در آورند.همچنین تصویر گری این کتاب به شیوه ای ساده به روش راپید گرافی علاقه مندان به حوزه گرافیک را مخاطب قرار می دهد.
بر اساس این گزارش مراسم رونمایی و معرفی کتاب " کم حرف " با حضور اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه روز سه شنبه 18 بهمن ماه از ساعت 18 تا 20 در سالن دکتر یونس شکرخواه فرهنگ سرای رسانه برگزار خواهد شد.
«زرین قلم» ویژه برنامه تخصصی فرهنگسرای رسانه در حوزه کتاب و ادبیات است که تاکنون بیش از 250 برنامه آن به همت فرهنگسرای رسانه برگزار شده است. نویسندگان و منتقدان مختلف با حضور در این برنامه به نقد و بررسی آثار مختلف این حوزه می‌پردازند.
کد مطلب: 125169
 
Share/Save/Bookmark