میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش گزارش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۲۶
 
 
دنیزلی: نمی‌توانم بگویم کارگردان خوبی بوده‌ام!
باید چاره تمام دردها را خودمان پیدا کنیم
باید چاره تمام دردها را خودمان پیدا کنیم
 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط تیمش گفت: باید چاره تمام دردها را خودمان پیدا کنیم.
مصطفی دنیزلی پس از تمرین روز گذشته پرسپولیس، درباره بازی روز چهارشنبه با صبای قم گفت: پس از شکستي تلخ مقابل فجرسپاسی می‌توانیم با برد در این بازی جایگاه خوبی در جدول کسب کنیم بنابراین برای سه امتیاز راهی قم می‌شویم. بعد از این بازی تمام تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان آسیا خواهیم گذاشت تا کارهای مربوط به این بازی‌ها را انجام دهیم.
وی در پاسخ به این سوال که چه شناختی از حریفان خود در آسیا دارید گفت: شناخت خوبی داریم. می‌دانیم الهلال تیم خوب و قوی است و فوتبال را خوب بازی می‌کند. حریف عربستانی ما بازیکنان خارجی بسیار خوبی دارد ولی ما پرسپولیس هستیم و برای اینکه از عهده این تیم عربستانی برآییم همه کار خواهیم کرد تا در اولین قدم به هدف‌مان برسیم.
دنیزلی تاکید کرد: در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مسئولیت خود را می‌دانیم و می‌دانیم باید دنبال چه هدفی باشیم ولی باید دقت کنیم اشتباهاتی که در لیگ برتر انجام می‌دهیم در لیگ قهرمانان آسیا انجام ندهیم. وی در پاسخ به سؤالی درباره شوخی برنامه خنده بازار با خودش گفت: من این برنامه را ندیدم. (دنیزلی به شدت پس از توضیحات مترجم خود می‌خندید) یک موقع‌هایی به نظر من این موضوع هم لازم است.
سرمربی پرسپولیس درباره حضور فرهاد مجیدی در الغرافه قطر که رقیب این تیم در آسیا است، گفت: می‌دانم فرهاد مجیدی چه بازیکنی است. ما باید چاره تمام دردها را خودمان پیدا کنیم؛ این جواب سؤال شماست.
دنیزلی درباره تعطیلات ۱۲ روزه لیگ برتر اظهار داشت: نیازی به اردو نداریم و می‌خواهیم در همین تهران تمرین کنیم و یاد بگیریم.
دنیزلی در خصوص اظهارات دخترش که گفته بود پدرم یک هفته دیگر به ترکیه باز خواهد گشت، گفت: بله دخترم درست می‌گوید. این هفته و بعد از بازی با صبا به ترکیه می‌روم. وی درباره لقب مصطفی پاشا که هواداران به او دادند، گفت: این بسیار برای من جالب است. از هواداران تشکر می‌کنم که این طور من را مورد لطف قرار می‌دهند.
دنیزلی در پاسخ به سؤالی درباره موفقیتش به عنوان بهترین کارگردان روز بازی دربی در جشنواره فجر گفت: اگر من بخواهم درباره این موضوع اظهار نظر کنم درست نیست پس بهتر است حرفی نزنم. اینکه من بهترین کارگردان آن روز شدم تشخیص دیگران بوده و من نمی‌توانم بگویم آیا کارگردان خوبی بوده‌ام یا خیر اما به نظر همه احترام می‌گذارم. وی در پاسخ به سؤالی که آیا پرسپولیس با این وضعیت می‌تواند سهمیه کسب کند یا خیر، گفت: تمام تلاش ما برای موفقیت در لیگ برتر و کسب سهمیه است.
دنیزلی در پایان در پاسخ به سؤالی در خصوص ساختن پیامکی با لقب "جهنم ۱۰ دقیقه‌ای توسط دنیزلی برای استقلالی‌ها" در حالی که می‌خندید گفت: می‌دانم بازی‌های استقلال و پرسپولیس چه معنی برای هواداران در ایران دارد. به هواداران پس از ورودم به ایران قول داده بودم مقابل استقلال بعد از چند شکست یک پیروزی خواهیم آورد که خوشبختانه این اتفاق افتاد. خیلی خوشحالم که موفق شدم به قولم وفا کنم و باز هم به هواداران تبریک می‌گویم.

کد مطلب: 71761
 
Share/Save/Bookmark