میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱
 
 
سردار فدوی:
رزمایش‌ نیرو‌های مسلح وحشت به دل دشمنان انداخته است
رزمایش‌ نیرو‌های مسلح وحشت به دل دشمنان انداخته است
 
جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ایران، وحشت به دل دشمنان انداخته است، گفت: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح در قامت ارتش و سپاه و از طرفی حضور آن‌ها در رزمایش‌های مشترک با کشور‌های مختلف، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نگران کرده است.
سردار علی فدوی با اشاره به حضور نیروی دریایی سپاه و ارتش در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، گفت: حضور نیروی دریایی ارتش و سپاه در رزمایش‌های مرکب با کشور‌هایی مانند روسیه و چین، نشان‌دهنده قدرت دفاعی ایران است.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به انعکاس بین‌المللی حضور نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در قامت ارتش و سپاه در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، تصریح کرد: حضور در این رزمایش‌ها به‌ویژه مرکب، عکس‌العمل‌هایی را به همراه خواهد داشت.
فدوی با تأکید بر اینکه رزمایش‌های نیرو‌های مسلح ایران، وحشت به دل دشمنان انداخته است، اضافه کرد: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح در قامت ارتش و سپاه و از طرفی حضور آن‌ها در رزمایش‌های مشترک با کشور‌های مختلف، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نگران کرده است. جانشین فرمانده کل سپاه گفت: برگزاری رزمایش‌ها در نیرو‌های مسلح، امری بدیهی و هرسال به شکل دائم برای تحقق اهداف مختلف برگزار می‌شود. میزان
کد مطلب: 121442
 
Share/Save/Bookmark