میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰
 
 
میرهاشم موسوی:
سود شستا از 5 آبان توسط سجام به حساب سهام‌داران واریز می‌شود
سود شستا از 5 آبان توسط سجام به حساب سهام‌داران واریز می‌شود
 
سود شستا از 5 آبان توسط سجام به حساب سهام‌داران واریز می‌شود
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: سود سالیانه شستا از پنجم آبان توسط سامانه سجام به حساب سهام‌داران واریز می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی اظهار داشت: سود سهام مصوب سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام)، از تاریخ 1400/8/5 لغایت 1400/8/9 به تدریج پرداخت خواهد شد.
وی افزود: با توجه به برگزاری مجمع شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) و تصمیم گیری درباره سود قابل تقسیم، روند واریز سود به حساب سهام‌داران مطابق با روال جاری و از طریق سجام انجام می‌شود.
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: براساس گزارش حسابرسی مستقل و بازرسی قانونی انجام شده توسط سازمان حسابرسی و مطابق با صورت‌های تأیید شده سال مالی منتهی به 31 خرداد 1400 سود خالص شستا 31 هزار و 148 میلیارد تومان است که سود پایه هر سهم 2199 ریال است.
موسوی خاطرنشان کرد: سهامداران حقیقی که فاقد کد سجام هستند، می توانند از تاریخ 15 آذر سال جاری با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور با ارائه اصل کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام خود، اقدام کنند.
وی در خاتمه گفت: پرداخت سود سهامداران حقوقی، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری نیز از تاریخ 1400/8/5 از طریق واریز به حساب بانکی اعلام شده به این شرکت از طریق مکاتبات رسمی انجام می شود.
کد مطلب: 120146
 
Share/Save/Bookmark