داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۵۳
 
 
يكي ديگر از مردان آهنين خبرساز شد قتل قوي‌ترين مرد ايران
يكي ديگر از مردان آهنين خبرساز شد
قتل قوي‌ترين مرد ايران
 
باز هم مردان آهنين خبرساز شدند. اما اين بار مثل مسابقاتي كه در شب هاي نوروز روي آنتن مي‌رفت، نيست. مثل اتفاق چندماه پيش هم نيست كه يكي از از قوي ترين مردان ايران پيشوند "قاتل" را براي نام خودش ثبت كند. اين بار قوي‌ترين مرد ايران با پيشوند "مقتول" دوباره سر زبان‌ها افتاد.
«روح‌الله داداشي» يكي از قويترين مردان ايران شنبه شب و در جريان يك درگيري خونين به قتل رسيد.
ماموران كلانتري 39 گلشهر در ساعت 11:45 شنبه شب از طريق تماس مردمي در جريان وقوع يك درگيري در تقاطع خيابان گلزار كرج قرار گرفتند.
ماموران كلانتري پس از دريافت اين خبر بلافاصله در محل حادثه حضور يافته و دريافتند سرنشينان دو دستگاه خودرو سواري با يكديگر درگير شده كه يكي از آنها در اين حادثه به علت ضربات وارده در ناحيه گردن و سينه مجروح و به بيمارستان شهيد مدني كرج منتقل شده است.
ماموران براي كسب اطلاعات بيشتر راهي بيمارستان شهيد مدني شده و درآنجا دريافتند كه مضروب يكي از قوي‌ترين مردان ايران به نام «روح‌الله داداشي» بود كه به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.
تحقيقات ماموران براي واكاوي زواياي پنهان اين پرونده آغاز شد و آنان در اولين گام دريافتند كه اين حادثه در حالي رخ داد که ' روح الله داداشي' قوي ترين مرد ايران شنبه شب گذشته ساعت 11 و 45 دقيقه در منطقه 45 متري گلشهر کرج در حال عبور بود که خودروي پرايدي با سه سرنشين جلوي خودروي داداشي را که هنوز علت آن مشخص نيست گرفته و ابتدا درگيري لفظي پيدا مي‌کنند كه در اين حادثه داداشي با ضربات سلاح سرد از پاي در آمده و سرنشينان پرايد مشكي نيز از محل حادثه متواري مي‌شوند.
در حال حاضر جسد در پزشكي قانوني قرار دارد و پرونده جهت رسيدگي تخصصي به پليس آگاهي استان‌هاي تهران و البرز ارجاع داده شده است.
براساس اين گزارش مراسم تشييع پيكر روح الله داداشي ساعت 9 صبح امروز دوشنبه از مقابل درب منزل وي برگزار مي‌شود.

عامل قتل هنوز شناسايي نشده است
دادستان عمومي و انقلاب كرج گفت: عامل قتل روح‌الله داداشي هنوز شناسايي نشده است.
علي فرهادي دادستان عمومي و انقلاب شهرستان كرج در خصوص آخرين وضعيت پيگيري‌ها براي شناسايي عامل قتل روح‌الله داداشي گفت: هنوز اين فرد شناسايي نشده است.
وي با بيان اينكه انگيزه قتل نيز تاكنون نامعلوم بوده است گفت: شايعه حضور همسر روح‌الله داداشي در صحنه قتل نيز صحت ندارد و وي زمان قتل، همراه داداشي نبوده است.
کد مطلب: 67423
 
Share/Save/Bookmark