میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
 
 
ننجون تکذیب می‌کند
درپی استعفای "ننجون" از شورای سیاستگذاری روزنامه سیاست روز، اطلاعیه‌ای به این شرح...

درپی استعفای "ننجون" از شورای سیاستگذاری روزنامه سیاست روز، اطلاعیه‌ای به این شرح صادر شد.
من بعد از استعفا به جانشین خود یعنی "خانجون نمکی نمکین - تلفن زدم و ضمن تبریک به ایشان برای هرگونه کمکی اعلام آمادگی کردم از بس که آدم خوبی هستم و حرف ندارم.
بدینوسیله تمامی عکس‌های مبتذل، نوارهای موهن، اظهارنظرهای ددمنشانه، سخنرانی‌های مغرضانه، ملاقات‌های مشکوک و خلاصه هر چیزی که به اینجانب نسبت داده می‌شود را تا سرحد مرگ تکذیب می‌کنم.
اینجانب هنوز اعتقاد دارم هیچ مشکلی در مملکت وجود ندارد که با "مالیدن" حل نشود و به همین خاطر مالش را بر سوسول‌بازی‌های نظیر قیزیوتراپی ترجیح می‌دهم. دم رفتن جزوه "چگونه بمالیم که از قافله جا نمانیم" را تقدیم می‌کنم که نتیجه سال‌ها تمرین و ممارست اینجانب در حوزه "ماساژدرمانی" است.
شایان ذکر است که بعد از استعفا متوجه شدم که دانشگاه به شکل عاجزانه‌ای مرا فرا می‌خواند و داد می‌زند: ننجون بیا ننجون بیا! و به همین دلیل به آغوش دانشگاه برگشتم تا فعالیت‌های علمی خود را از سر بگیرم.
چی؟ من علم ندارم؟ من شعورم به این حرف‌ها نمی‌رسد؟ چرا توهین می‌کنید؟ اصلا مگر خودتان خواهر و مادر ندارید. آقاجان آن میکروفن را خاموش کن. از دست این رعایا یک استعفای ساده هم نمی‌توانیم بدهیم.
خبر تکمیلی: ننجون با اعلام خرسندی از حمایت تمامی آحاد مردم، دوستان، بستگان، آشنایان، کسبه محترم محله یوسف‌آباد، ساکنان کوچه درختی، معتادان متجاهر پارک روبه‌روی روزنامه و خانواده محترم رجبی استعفای خود را پس گرفت و دوباره به شورای سیاستگذاری روزنامه سیاست روز پیوست.

کد مطلب: 107501
 
Share/Save/Bookmark