میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹
 
 
از دور سلامِ جاماندگان اربعین ایران
از دور سلامِ جاماندگان اربعین ایران
 
آنهایی که از همراهی در راهپیمایی اربعین حسینی جا مانده بودند همچون سال‌های گذشته با برگزاری راهپیمایی نمادین جاماندگان، به اباعبدالله الحسین(ع) سلام دادند و عرض ارادت نمودند.
راه‌پیمایی جاماندگان اربعین حسینی(ع) چند سالی است که با حضور پرشور مردم تهران از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و در دیگر شهرهای کشور به نیابت از پیاده‌روی اربعین از نجف تا کربلا برگزار می‌شود و امسال نیز همچون سال‌های گذشته این مراسم معنوی با حضور پرشور مردم برگزار شد.
مردم تهران به نیابت از پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) از نجف تا کربلا دیروز در مراسم جاماندگان اربعین با شعار «لشکر حسین (ع)» شرکت کردند.
میزبانی عاشقان حسینی ویژه برنامه جاماندگان در ایستگاه مترو شهر ری در دو بخش برنامه‌های زنده با آیتم‌های متنوع از جمله دکلمه‌خوانی، پخش کلیپ‌های مداحی، اجرای گروه سرود دانش‌آموزی، تواشیح و چهار غرفه خدمات فرهنگی و هنری با عناوینی همچون پاسخگویی به سوالات شرعی، نمایشگاه دفاع مقدس، ویزیت رایگان پزشکی، نقاشی مناسبتی اربعین، توزیع محصولات فرهنگی، انجمن نفس و ... در حال انجام است.
همچنین امسال در مراسم جاماندگان اربعین مردم هنگام ظهر نماز ظهر اربعین را به جماعت برپا کردند.
یکی از جلوه‌های ویژه امسال هم حضور کودکان و رفتن آنها به موکب‌هایی بود که برای آنها نقاشی و محصولات فرهنگی ارائه داده بودند.
کد مطلب: 123946
 
Share/Save/Bookmark