میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵
 
 
امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان ایران و قزاقستان
امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان ایران و قزاقستان
 
تفاهم‌نامه «مبادلات فرهنگی بین وزارت فرهنگ ایران و وزارت فرهنگ و ورزش قزاقستان» پیش از ظهر امروز با حضور روسای جمهور دو کشور طی مراسمی در تهران به امضای وزیر فرهنگ کشورمان و معاون نخست وزیر قزاقستان رسید.
امضای تفاهم‌نامه فرهنگی میان ایران و قزاقستان
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم امضای ۹ سند همکاری میان دو کشور ایران و قزاقستان پیش از ظهر امروز، یکشنبه با حضور روسای جمهور و اعضای کابینه دو کشور برگزار شد.

بنا بر این گزارش،در این مراسم تفاهم‌نامه «مبادلات فرهنگی بین وزارت فرهنگ ایران و وزارت فرهنگ و ورزش قزاقستان» از سوی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران و مختار تلیئوبردی معاون نخست وزیر قزاقستان به امضا رسید.
رسانه جدید

«قاسم ژومارت توکایف» رئیس جمهور قزاقستان، صبح امروز یکشنبه به دعوت رسمی آیت الله رئیسی رئیس جمهور و با استقبال وزیر جهاد کشاورزی وارد تهران شد.
استقبال رسمی در مجموعه سعدآباد، دیدار و گفتگو با رئیس جمهور کشورمان، برگزاری نشست مشترک هیئت‌های عالی‌رتبه دو کشور، امضای ۹ سند همکاری و تفاهم نامه و دیدار با مقام معظم رهبری از جمله برنامه‌های سفر یک‌روزه توکایف به تهران بود.
کد مطلب: 122983
 
Share/Save/Bookmark