میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸
 
 
‌سرلشکر ایزدی:
به ‌"مقتدرترین" کشور در معادلات ‌فرامنطقه‌ای تبدیل شده‌ایم‌
به ‌"مقتدرترین" کشور در معادلات ‌فرامنطقه‌ای تبدیل شده‌ایم‌
 
فرمانده قرارگاه سایبری و مقابله با تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء گفت: با رهبری داهیانه امام خامنه‌ای، ایران اسلامی امروز به "امن‌ترین، مهم‌ترین و مقتدرترین" کشور در معادلات منطقه‌ای و حتی فرامنطقه‌ای تبدیل شده است.
کنگره شهدای ملی استان زنجان در چند هفته آینده برگزار خواهد شد و در همین راستا یادواره‌های شهدا برای اقشار مختلف در حال برگزاری است. در همین راستا سومین یادواره فرماندهان و ۸۰۰ شهید غرب و شمالغرب استان زنجان در مصلی خاتم‌الانبیاء برگزار خواهد شد.
سردار سرلشکر پاسدار «مصطفی ایزدی»، فرمانده قرارگاه سایبری و مقابله با تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در پیامی به سومین یادواره ۸۳۲ شهید غرب و شمالغرب استان زنجان از نقش شهدا، ایثارگران و رزمندگان دلیر، سلحشور و با ایمان زنجانی در طول سال‌های جهاد و شهادت در سرزمین مجاهدت‌های خاموش تجلیل به عمل آورد.
در این پیام آمده است:‌ با سلام و درود بی پایان به ارواح مطهر شهدا، امام شهدا و سلام و رحمت الهی به مقام معظم امامت و ولایت امر، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز مدظله العالی. سلام و درود خداوند متعال و فرشتگانش بر پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) که در ایام ولادت با سعادت رحمتٌ للعالمین قرار داریم. سلام و رحمت و برکات خدای سبحان به رزمندگان اسلام، ایثارگران، غرب و شمال غرب کشور یادگاران حماسه هشت سال دفاع مقدس و همه خانواده‌های معزز شهدا به ویژه شهدای پیشمرگان مسلمان کرد و سلام و رحمت و برکات حق تعالی بر ۳۵۳۵ شهید استان زنجان خطه خط‌شکنان و غواصان دریادل و پایتخت شور و شعور حسینی علی الخصوص ۸۳۲ شهید مظلوم و سرافراز غرب و شمالغرب استان زنجان.
این پیام می‌افزاید: اینک پس از گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، آمریکا و متحدین غربی و ارتجاع منطقه‌ای وابسته به آنها نه ‌تنها به اهداف شیطانی و ضدبشری خود دست نیافته‌اند، بلکه با تضعیف موقعیت استکباری خود در صحنه بین‌الملل، شاهد موفقیت و پیروزهای علمی و سیاسی و فرهنگی بزرگ ملت سرافراز ایران اسلامی و الگو قرار گرفتن آن برای سایر کشورها و ملت‌ها در جبهه مقابل نظام سلطه هستند.
در پیام سرلشکر ایزدی آمده است:‌ مطمئناً موقعیت ممتاز منطقه‌ای و تأثیرگذاری فرامنطقه‌ای انقلاب اسلامی الگوگیری ملل مسلمان و حق‌طلب به عنوان بزرگ‌ترین حقیقت در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی، مرهون اتّکال این انقلاب به قدرت لایزال الهی و حرکت، استقامت و بیداری شما مردم عزیز، فهیم، بصیر، انقلابی و ولایتمدار در صراط مستقیم «قرآن» و «عترت» و پیگیری آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و رهبری حکیم و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای عزیز است. در گفتمان انقلاب اسلامی، استقلال همه‌جانبه و تلاش برای حفظ و ارتقای عزت ملی با پیشرفت و خود اتکایی، به ویژه در حوزه علوم و فناوری‌های نوین یک اصل است. اسلام ناب محمدی(ص) با قرائت حضرت امام خمینی(ره) را می‌توان به عنوان دال مرکزی گفتمان انقلاب اسلامی دانست. این اسلام، همان اسلام سیاسی، اسلام انقلابی و اسلام جهاد و مبارزه و شریعت‌محور است.
در ادامه این پیام آمده است: بر تارک صحیفه انقلاب و دفاع مقدس، نام مردان و زنان شجاع و بااراده و با استقامت استان زنجان به زیبایی می‌درخشد. استان زنجان با اهدای ۳۵۳۵ شهید گلگون‌کفن نقش بسیار ارزنده‌ای در دفاع از کیان انقلاب و ایران اسلامی داشته است. لذا بر ماست که یاد و نام شهیدان، ایثارگران و رزمندگان و خط‎شکنان و غواصان زنجانی را همچنان در جامعه ساری و جاری سازیم.
این پیام می‌افزاید: رزمندگان جان بر کف زنجانی در دوران جنگ در مرزهای جنوب به عنوان خط‎شکن و غواصان دریادل، و در مرزهای غرب کشور و کوه‌های سربه فلک کشیده کردستان مشغول نبرد با دشمن بعثی و عوامل ضد انقلاب و پاک‌سازی مناطق مختلف سرزمین مجاهدت‌های خاموش به خصوص در شهر بانه بودند و با نثار جان خویش پاسدار ارزش‌های این انقلاب اسلامی بودند؛ اکنون ما بایستی تداوم‌بخش این مزین نورانی باشیم.
اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم که از رشادت‌ها، دلاوری‌ها و حماسه‌های رزمندگان استان زنجان قدردانی نموده و بر ارواح مطهر و تابناک ۳۵۳۵ شهید و ۸۳۲ شهید غرب و شمالغرب استان درود فرستاده و از خداوند متعال مسئلت دارم که همه ما را در پاسداری از ارزش‌ها، آرمان‌های شهدا و دفاع از کیان انقلاب، هویت ملی و دینی این مرز و بوم با پیروی از منویات مطاع فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز موفق و مؤید بدارد.
کد مطلب: 120110
 
Share/Save/Bookmark