میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱
 
 
به هلال احمر – بدجور – اعتماد کنید
شنبه= جراید:علی اصغر پیوندی – رییس جمعیت هلال احمر- به دلیل تخلفات مالی گسترده در زمان تصدی جمعیت هلال احمر توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شد...

شنبه= جراید:علی اصغر پیوندی – رییس جمعیت هلال احمر- به دلیل تخلفات مالی گسترده در زمان تصدی جمعیت هلال احمر توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شد.
یک شنبه= روابط عمومی جمعیت هلال احمر اعلام کرد که دو مدیر این جمعیت موقتا بازداشت شده‌اند.
دوشنبه= جراید: بر اساس اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، معاون حقوقی و امور مجلس و مدیر کل دفتر برنامه و بودجه این جمعیت با حکم قضایی بازداشت شده‌اند.
سه شنبه= جراید: رضا بامداد اصل سرپرست سازمان جوانان هلال احمر از سوی محمودرضا پیروی دبیرکل هلال احمر، برکنار شد.
چهارشنبه= رضا بامداد اصل: تصمیم دبیرکل در وضعیت فعلی را مغایر با مصوبه شورای عالی هلال احمر است و درباره این عزل و نصب ها افشاگری می کنم.
پنج شنبه= سخنگوی دولت: استعفای دکتر پیوندی در فرآیند احضار به دادستانی انجام شده و هیچ گونه هماهنگی با مقامات ارشد دولت صورت نگرفته است.
جمعه= ننجون طی بیانیه شدید اللحنی خطاب به دادستان کل کشور اعلام کرد اگر پسردایی آقای رییس جمهور – آهان ببخشید – اگر رییس جمعیت هلال احمر را بدون قید و شرط و بلافاصله آزاد نکنید دیگر با همه شما قهرم و آشتی هم نمی کنم. وی در ادامه این بیانیه تاکید کرد مردم شریف ایران همچنان به هلال احمر اعتماد کنند و کمک های خود را به این نهاد معتبر بسپارند تا مشکلات سیل سیستان و بلوچستان برطرف شود.وی در پایان نوشت: بعضی ها خودشان می خورند و به کسی هم نمی دهند باز هم گلی به گوشه جمال هلال احمر که کنار بخور بخور مدیران خود گاهی چند تخته پتو و چراغ علاالدین به مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله می فرستد.

کد مطلب: 112516
 
Share/Save/Bookmark
 


سینا سرحدی زاده
۱۳۹۸-۱۱-۰۱ ۰۹:۲۲:۳۷
چه جگری داری شما ننه :))))))))))